Adam Buksa

i

Autor: Cyfra Sport Adam Buksa

Ogromna kasa dla reprezentanta Polski! Mógł zarabiać grube miliony, Mateusz Borek ujawnia

2022-03-16 11:39

Coraz więcej polskich piłkarzy jest docenianych w zagranicznych klubach. Jedną z gwiazd w swojej drużynie jest Adam Buksa, napastnik New England Revolution. Polak prawdopodobnie latem zmieni klub i może trafić do mocniejszego zespołu. Jak ujawnił Mateusz Borek, Buksa już wcześniej mógł podpisać umowę z wielomilionową pensją. Znany dziennikarz zdradził, czemu polski piłkarz zdecydował się jej nie przyjąć.

Adam Buksa robi świetną karierę za oceanem. Szybko stał się jedną z największych z gwiazd New England Revolution i wiele wskazuje na to, że może pójść drogą Przemysława Frankowskiego – po dobrych występach w MLS wrócił od Europy grać w jeszcze mocniejszej lidze. Nadchodzące miesiące mogą być dla Buksy ostatnimi w New England Revolution, bowiem już zimą wiele klubów chciało go u siebie, a Polak zdaje się nie zwalniać tempa. Jak podał Mateusz Borek w programie „Polacy pod lupą”, jedna z ofert dla Adama Buksy była niezwykle lukratywna! Polak zdecydował się ją jednak odrzucić.

Mamy ważne informacje w sprawie paskudnego urazu Kamila Glika! Wiadomo, co dalej z reprezentantem Polski

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?

Adam Buksa mógł zarobić wielkie pieniądze w krótkim czasie

Adam Buksa ma nadzieję niedługo przenieść się do mocniejszej ligi. – Myślę, że on już jest głową poza MLS. (…) Chce zdecydowanie wrócić do Europy. New England Revolution konsekwentnie podnosiło kwotę transferu dla europejskich klubów, więc trzeba będzie poczekać do następnego okna – powiedział Mateusz Borek.

Arkadiusz Milik znów zachwyci Marsylię? Jego brat mówi o strzeleckich dokonaniach, pomocy Ukraińcom i meczu kadry

Zdradził on także, że jedna z ofert była niezwykle interesująca z finansowego punktu widzenia. – Już dotykał większych klubów: Anglia, Włochy, Niemcy, miał kosmiczną ofertą znad Zatoki. Słyszałem, że mógł zarobić 80 mln zł za trzy lata. Nie był zainteresowany, by grać dla szejków – wyjaśnił znany dziennikarz.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze