Gregor Schlierenzauer

i

Autor: East News Gregor Schlierenzauer

Wielki gest Gregora Schlierenzauera. Nowa rola coraz bliżej? Pomoże mu syn legendy!

2022-04-16 10:01

Wacker Innsbruck to austriacki klub piłkarski, który aktualnie znajduję się na skraju bankructwa. Jest jednak szansa na uratowanie zespołu z dołka, czyli konsorcjum inwestorów. Wśród osób, które są w stanie pomóc drużynie z Innsbrucka jest jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii - Gregor Schlierenzauer, a także syn legendy niemieckiego futbolu.

Gregor Schlierenzauer jest mieszkańcem Innsbrucka i nie ukrywa, że interesuję się piłką nożną. Zdaniem austriackich mediów dla legendarnego skoczka nie jest obojętny los klubu Wacker Innsbruck. Czterokrotny medalista olimpijski wyraził chęć pomocy dla drugoligowca. Zespół z Innsbrucka powstał 20 lat temu, po bankructwie Tirolu. Wówczas w tamtej drużynie występowali tacy piłkarze - teraz trenerzy, jak: Jerzy Brzęczek, Joachim Loew czy Radosław Gilewicz. Ten sam los po tylu latach może podzielić Wacker. Nie mają oni licencji na następny sezon rozgrywek, a przede wszystkim pieniędzy dla zawodników. Ponadto klub walczy z licznymi długami.

Adam Małysz nie jest katolikiem. Jego WIelkanoc wygląda zupełnie inaczej, możecie być zaskoczeni

Sonda
Czy Gregor Schlierenzauer poradzi sobie w nowej roli?

Klub może ogłosić upadłość w każdej chwili, dlatego liczy się szybka reakcja. W lutym już było światełko w tunelu, ponieważ pojawił się inwestor, który zrezygnował ostatecznie z ulokowania funduszy. Zdaniem "Tiroler Tagenszeitung" pojawiła się nowa oferta dla Wackera. Osobą, która wysłała propozycja to syn Franza Beckenbauera - legendy niemieckiego futbolu - Thomas. Co ciekawe wszelkie decyzję będą miały należeć do Schlierenzauera.

Słynny Niemiec namawia do złego Lewandowskiego. Podstępnie próbuje wykiwać Polaków, brzydkie zachowanie

Pojawił się problem dotyczący porozumienia obu stron. Nowi inwestorzy nie mają zamiaru przejmować długów klubu, a poza tym odciąć się od stowarzyszenia. Według Christopha Geilera, dziennikarza wiedeńskiego "Kuriera", skoczek nie ma przyszłości jako prezydent tego klubu.

Ukochana piłkarza przyłapała go na zdradzie w samochodzie. Postanowił ją... potrącić autem i uciec

Michal Doleżal o pożegnaniu z kadrą skoczków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze