Wigry - Miedź TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie obejrzeć Wigry - Miedź STREAM ONLINE LIVE Wigry - Miedź w TV Na jakim programie

2020-06-05 15:08 CH
Miedź Legnica
Autor: TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS Miedź Legnica

Wigry Suwałki - Miedź Legnica TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Wigry - Miedź STREAM ONLINE LIVE Wigry Suwałki - Miedź Legnica w TV Na jakim programie mecz dzisiaj 5.06.2020 Wigry - Miedź LIVE STREAM w INTERNECIE. Za nami restart rozgrywek I ligi. Trwa 24. kolejka, druga po przerwie spowodowanej pandemią. W piątek broniące się przed spadkiem Wigry Suwałki zmierzą się z Miedzią Legnica, która mimo ostatniej porażki wciąż liczy się w walce o awans. Gdzie obejrzeć Wigry - Miedź w TV Na którym kanale Wigry - Miedź STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Wigry - Miedź TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj 5.06.2020

Wigry Suwałki są w kiepskiej sytuacji. Po restarcie rozgrywek I ligi zespół przegrał 0:1 z Termalicą i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy traci już 6 punktów. Czy Wigry podźwigną się i powalczą o utrzymanie? W piątek zmierzą się z mocną Miedzią Legnica. Goście zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się po ostatniej porażce 1:2 ze Stalą Mielec. Kilka dni wcześniej ulegli 1:2 Legii Warszawa w 1/4 finału Pucharu Polski. Podopieczni trenera Dominika Nowaka będą chcieli przerwać tę złą passę. Miedź prowadzi duet trenerski Dominik Nowak - Grzegorz Mokry, który zanim trafił do Legnicy, z powodzeniem pracował właśnie w Wigrach Suwałki. - Wspominam bardzo dobrze pracę w Suwałkach, bo na miarę Wigier odnosiliśmy tam sukcesy. Awansowaliśmy do półfinału Pucharu Polski, w pierwszym sezonie wywalczyliśmy utrzymanie, a w kolejnym rywalizowaliśmy o czołowe miejsca, często zwyciężając z wyżej notowanymi drużynami. To sprawiło, że jako trenerzy trafiliśmy do Miedzi, a kilku zawodników, jak Damian Kądzior nawet otarło się o reprezentację Polski - wspomina trener Grzegorz Mokry, cytowany przez oficjalny serwis Miedzi.

Wigry - Miedź STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj 5 czerwca 2020

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica w 24. kolejce piłkarskiej I ligi zostanie rozegrany w piątek 5 czerwca 2020. Początek meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica o godzinie 15.30. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma telewizja Polsat Sport, ale nie pokaże na żywo meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica. Darmowy stream online live będzie dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze