Snooker MŚ

i

Autor: Eurosport Snooker MŚ

Snooker?

Wskoczył na stół i rozsypał tajemniczy proszek. Afera na MŚ w snookerze

2023-04-17 21:11

Do bardzo dziwnego zdarzenia doszło podczas spotkania pierwszej rundy snookerowych mistrzostw świata w Sheffield. W trakcie rywalizacji Roberta Milkinsa z Joe Perrym na stół wkroczył mężczyzna i rozsypał pomarańczowy proszek. Bardzo szybko zainterweniowała ochrona, a spotkanie przerwano.

Ludzie odpowiadający za bezpieczeństwo podczas wydarzeń na hali w Sheffield wręcz z zrzucili osobnika ze stołu. To był dopiero początek spotkania Milkins – Perry, panowie nie zdążyli rozegrać ani jednego frejma. W ruch musiał pójść odkurzacz, bowiem dobre kilkanaście minut musiał być doprowadzany do porządku stół, na którym rywalizowali angielscy snookerzyści. To jednak nie koniec historii. Na stole obok również planowany był „happening”, ale tutaj ochrona zdążyła zareagować na czas. Jedynie na pierwszym stole rozsypany został proszek, a człowiek odpowiedzialny za całe zamieszanie miał na sobie koszulkę „Just stop oil”.

Jerzy Janowicz wystartuje na igrzyskach w nowej dyscyplinie. Sukcesów mu nie brakuje! Ale historia

Rywalizacja na Crucible Theatre w Sheffield rozpoczęło się 15 kwietnia i potrwa do 2 maja. Jednym z faworytów imprezy jest legendarny Roonie O’Sullivan, który walczy o ósme mistrzostwo świata. Anglik chce przejść do historii jako rekordzista wszech czasów pod względem liczby triumfów. Jak na razie on i Stehpen Hendry mają na koncie siedem tytułów.

Michał Materla poznał rywala na galę na Narodowym! Potężne zestawienie, fani będą zachwyceni

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany