Wybory 2020: Najman zadał pytanie Dudzie i Trzaskowskiemu. Padły NIECENZURALNE słowa

2020-07-05 20:28 MC
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zaczepił kandydujących w drugiej turze wyborów prezydenckich Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego. Chciałby się bowiem dowiedzieć, kto odpowiada za jedną z autostrad. - Na odcinku dziesięciu kilometrów są takie wyboje, jakbyśmy jechali po jakimś kartoflisku - wściekał się "El Testosteron".

Marcin Najman jechał samochodem autostradą A1 na odcinku Częstochowa - Pyrzowice i nie krył swojego oburzenia, narzekając na wyboje. Jego zdaniem, trzeba to poprawić, bo konsekwencje mogą być tragiczne.

Wybory 2020: Włodzimierz Lubański zdradził, na kogo będzie głosował [WIDEO]

- Mam pytanie do Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Panowie, może wy wiecie i może w tej kampanii odpowiecie mi na to pytanie, kto tak spier... autostradę A1 na odcinku Częstochowa - Pyrzowice? Na odcinku dziesięciu kilometrów są takie wyboje, jakbyśmy jechali po jakimś kartoflisku. To jest nowa autostrada, oddana około pół roku temu. Tutaj kiedyś ktoś się zabije. Jeśli nie zamkniecie tej autostrady i nie poprawicie tego, to kiedyś ktoś poniesie śmierć. Chciałbym wiedzieć, kto za to odpowiada i dlaczego nie poniósł odpowiedzialności - powiedział Najman w nagraniu opublikowanym m.in. na Twitterze.

Wybory 2020: Andrzej Duda obiecał odbudowę stadionu Górnika Wałbrzych

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbyła się 28 czerwca. Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza, Andrzej Duda uzyskał 43,5 procent głosów, natomiast Rafał Trzaskowski - 30,46 procent. Druga tura będzie miała miejsce 12 lipca.

Najnowsze