Zobacz zdjęcia

Wystrojona w piórka i obcisłe spodnie Anna Lewandowska robi sobie zdjęcie w brudnym lustrze. Zachwyciła w Paryżu

2022-09-30 11:58

Anna Lewandowska zadała szyku w Paryżu! Polska trenerka fitness, bizneswoman i żona kapitana kadry pojawiła się w stolicy Francji na wyjątkowym wydarzeniu. Ukochana Roberta Lewandowskiego przykuwała uwagę niesamowitą stylizacją podczas Paris Fashion Week. Wystrojona w piórka i obcisłe spodnie chwaliła się fotką w brudnym lustrze razem ze znajomymi.

Anna Lewandowska musiała się tam pojawić. Najpopularniejsza polska trenerka fitness pojechała do stolicy Francji na Paris Fashion Week. Influencerka, która motywuje tysiące Polek do regularnych ćwiczeń, przykuwała uwagę. Zadając szyku w Paryżu zrobiła duże wrażenie. Swoją wizytę na francuskim tygodniu mody na bieżąco relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uwagę kibiców mogła przede wszystkim przykuć „piórkowa stylizacja”. Lewandowska wystrojona w obcisłe spodnie i ekstrawagancką górną część stroju robiła wrażenie. Zachwyciła naprawdę wielu.

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week. Zachwyciła w Paryżu

Trenerka fitness nie zdziwiła nikogo pojawiając się na Paris Fashion Week. Nie od dziś wiadomo, że interesuje się modą. Anna Lewandowska brylowała podczas paryskiego Tygodnia Mody. Ubrana w piórka i obcisłe spodnie nie bała się fotografować. Na jej Instagramie pojawiła się interesująca fotka w… kompletnie brudnym lustrze.

Choć Lewandowska zawsze dba o takie detale, dobrze wiedziała co robi. Stylowo ubrana dodała nieco dodatkowego motywu i charakterystyczności tą „niedoskonałością”. Nieperfekcyjne zdjęcie wyszło… perfekcyjnie! Ania osiągnęła swój efekt. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze