Znana 19-latka BRUTALNIE ZAMORDOWANA. Film z chwili ZABÓJSTWA trafił do sieci. SZCZEGÓŁY porażają

2021-03-01 8:08 kkn
Świeczka
Autor: fot. Pixabay Nie żyje ks. Krzysztof Nojman z ostrowskiej konkatedry! Duchowny przegrał walkę z COVID-19

Wszystkie zbrodnie zasługują na szczególne potępienie, ale są takie sytuacje, w których nawet najgorsze możliwe słowa nie wystarczą na opisanie danego przestępstwa. Bez wątpienia do takich sytuacji należy to, co wydarzyło się w Brazylii. W Kraju Kawy doszło bowiem do brutalnego morderstwa na 19-letniej streamerce o pseudonimie "Sol". Morderca opublikował nagranie z chwili zabójstwa w sieci.

Historia z miejscowości Purituba aż mrozi krew w żyłach. "Sol" była znaną w świecie esportu streamerką, którą śledziło spore grono osób. Jej głównym zadaniem było granie w Call of Duty: Mobile. Okazało się, że uwielbienie dla tej gry było również drogą do strasznej śmierci 19-letniej kobiety. To właśnie za sprawą CoD poznała swojego przyszłego oprawcę.

Przez narzeczoną Szpilki wyciekły nowe wiadomości o śmierci Dawida Kosteckiego. Ciężko to sobie wyobrazić

Morderstwo w Pruszkowie. Zadźgał ojca w furii.

Guilherme Alves Costa i "Sol" za sprawą Call of Duty: Mobile nawiązali kontakt. 18-latek należał do drużyny FBI eSports. Mężczyzna postanowił namówić koleżankę po fachu do spotkania i zaprosił ją do domu. Media donoszą, że Costa starał się przekonać "Sol" do niszczenia miejsc kultów religijnych. Kobieta miała stwierdzić podczas spotkania, że nie zamierza tego robić, a wcześniej jedynie żartowała na ten temat.

Lewandowski zostanie OGRABIONY z marzeń? Straszna wizja, jeśli to się potwierdzi, SKANDAL murowany

18-latkowi bardzo się to nie spodobało i w przypływie złości kilkukrotnie dźgnął kobietę nożem. Obrażenia 19-latki były zbyt duże i jej życia nie udało się uratować. Costa w trakcie popełniania morderstwa wszystko nagrywał telefonem. Tuż po zabójstwie opublikował wideo na mediach społecznościowych. Film po stronach z nielegalnymi treściami rozszedł się błyskawicznie. Policja szybko ujęła mordercę, który nie wyraził skruchy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze