Znany bramkarz miał dopuścić się PRZEMOCY domowej. OSTRA reakcja władz ligi

2020-06-06 18:17 DaO
Jesse Gonzalez
Autor: East News Jesse Gonzalez (w niebieskiej koszulce)

Czarne chmury zebrały się nad jedną z gwiazd amerykańskiej ligi piłkarskiej, MLS. Bramkarz drużyny FC Dallas, Jesse Gonzalez w najbliższych dniach będzie musiał zrobić sobie przymusowe wolne od jakichkolwiek treningów z drużyną. Jest to skutkiem zawieszenia, na jakie zdecydowały się władze ligi. Piłkarz miał się dopuścić przemocy domowej.

Jesse Gonzalez od wielu lat związany jest z klubem z Dallas. Zawodnik pochodzenia meksykańsko-amerykańskiego wspinał się po kolejnych szczeblach drużyny i z pozycji juniora awansował na podstawowego zawodnika FC Dallas. Gonzalez w barwach tego zespołu zanotował już ponad sto występów i gdyby nie przerwa w rozgrywkach spowodowana koroanwirusem, notowałby zapewne kolejne występy.

Lewandowski z jubileuszowym trafieniem! Dołączył do panteonu gwiazd! [WIDEO]

Teraz jego przerwa może potrwać jeszcze dłużej. Amerykańskie media donoszą, że MLS zdecydowało się zawiesić Gonzaleza, który nie może brać obecnie udziału w żadnych aktywnościach z klubem. Powodem tego są podejrzenia o dopuszczenia się przemocy domowej. - Jesse Gonzalez, został zawieszony przez MLS w związku z zeznaniem złożonym w departamencie policji zarzucającym mu przypadki przemocy domowej - czytamy w oświadczenu władz ligi.

Kamil Stoch zmierzył się z OGROMNYMI ciężarami. Zdradził też ważne plany

- Major League Soccer prowadzi niezależne od policji dochodzenie w tej sprawie, pozostając w kontakcie z FC Dallas, organami ścigania oraz związkiem zawodników MLS - dodano. Gonzalez miał się dobrowolnie poddać ocenie lekarzy w kwestii stosowania substancji uzależniających. Do treningów z drużyną będzie mógł wrócić dopiero wówczas, gdy pozwolą na to lekarze, a MLS zakończy dochodzenie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze