Kamil Stoch zmierzył się z OGROMNYMI ciężarami. Zdradził też ważne plany

2020-06-06 15:41 DaO
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Lato tak naprawdę jeszcze się nie rozpoczęło, a skoczkowie narciarscy już teraz wylewają siódme poty na treningach, aby dobrze spisywać się w sezonie zimowym. Ponownie jednym z faworytów do wielkich sukcesów będzie oczywiście Kamil Stoch. Nasz mistrz nie oszczędza się na treningach, czego potwierdzeniem jest ostatnie zdjęcie skoczka.

Skoczkowie narciarscy przyzwyczajeni są do tego, że w trakcie kariery czasu wolnego mają jak na lekarstwo. Wydawać by się mogło, że do pracy powinni wrócić dopiero za kilka tygodni. Nic bardziej mylnego. Już od pewnego czasu trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Pod okiem Michala Doleżala biało-czerwoni szlifują formę przed kolejnym sezonem.

Kamil Stoch był podduszany przez kibica! Straszna historia mistrza skoków

Oczekiwania wobec polskich skoczków nie zmniejszają się. Kibice będą chcieli, aby Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła znów latali jak najdalej. To natomiast wymaga odpowiedniego przygotowania. W Szczyrku skoczkowie trenują w pocie czoła. Już niebawem będą mogli sprawdzić się podczas Letniego Grand Prix, które w sierpniu rozpoczną się w Wiśle.

Kamil Stoch czeka na OGROMNE pieniądze. Jest nadzieja, że niebawem je otrzyma

Aby na skoczni im. Adama Małysza prezentować się jak najlepiej, Stoch nie oszczędza się na treningach. Trzykrotny mistrz olimpijski opublikował zdjęcie z siłowni. Na sztandze widać ogromny ciężar. Najważniejsze jednak, że nawet w okresie przygotowawczym zawodnicy będą mieli chwilę oddechu. Stoch zdradził, że obecny weekend planuje spędzić w ogrodzie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze