Żona reprezentanta Polski KUSI ciałem na wakacjach. To zdjęcie podbija sieć

2020-01-09 14:13 KG
Celia Jaunat
Autor: Instagram/celiajaunat Celia Jaunat

Celia Krychowiak (wcześniej Jaunat) zdobyła sporą popularność dzięki związkowi z reprezentantem Polski Grzegorzem Krychowiakiem. Para obecnie korzysta z uroków miesiąca miodowego. Piękna Francuzka na swoim Instagramie często chwali się gorącymi zdjęciami z tego bajecznego wypadu. Jej fani są zachwyceni!

Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepszych zawodników reprezentacji Polski. Środkowy pomocnik grał już min. w Sevilli czy PSG. Obecnie zakotwiczył w Lokomotiwie Moskwa, gdzie jest jednym z najlepszych zawodników i co rusz zdobywa nagrodę piłkarza miesiąca. Zawodnikowi cały czas towarzyszy jego ukochana Celia. Para jest razem nieprzerwanie od ośmiu lat. W minione święta zaskoczyli wszystkich kibiców informując o zawartym ślubie.

Zakochani nie chcieli rozgłosu, błysku fleszy i medialnej afery więc ceremonia odbyła się po cichu. Teraz korzystając z zimowej przerwy między rozgrywkami udali się na miesiąc miodowy. Francuzka na swoim Instagramie chwali się swoim zgrabnym ciałem na tle przepięknych widoków natury.

Świeżo upieczeni małżonkowie odpoczywają na Sri Lance. Para zatrzymała się w pięciogwiazdkowym hotelu Ulagalla by Uga Escapes. W jednym z najnowszym postów Celia wyleguje się na leżaku, tuż obok basenu znajdującego się na tarasie. 28- latka ubrana jest w seksowne, jednoczęściowe bikini w cętki. Uwagę zdecydowanie przykuwają długie, zgrabne nogi Francuzki. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Fani w komentarzach są pod wrażeniem jej ciała, co widać po wielu pochlebnych komentarzach. Żona zawodnika Lokomotiwu prężnie rozwija swój profil na Instagramie gdzie ma już prawie 200 tysięcy obserwujących.

Najnowsze