Zwycięstwo na Dzień Matki

2012-05-18 22:14

Locust Valley over 40 – Polonia NY over 40 1:6 (0:3)

W niedzielne słoneczne popołudnie drużyna pochodzących z Chile zawodników była jedynie tłem dla dobrze przygotowanych i dysponowanych Polonistów. Nasi oldboje nie dali żadnych szans gospodarzom, a momentami przewaga była wręcz miażdżąca, czego dowodem było wysokie prowadzenie 3:0 już do przerwy.

W tej fazie meczu strzelcami bramek są: Paweł Galanty, Jarek Mieleszko i Michał Siwiec.

Ozdobą drugiej połowy jest przepiękna bramka strzelona głową przez Darka Zielonkę. Kolejnymi strzelcami są: znów Michał Siwiec i Krzysztof Słoma, który to strzałem z pięciu metrów o mało nie rozerwał siatki drużyny gospodarzy.

Rozluźnione szyki obronne Polonii pod koniec meczu pozwoliły na strzelenie honorowej bramki dla gospodarzy.

– Ostatni mecz sezonu zasadniczego kończymy dobrym akcentem. Ważne zwycięstwo psychiczne przed zbliżającymi się meczami play-off – skomentował grający trener Mariusz Barnak.

Skład: Tadeusz Sarzyński – Paweł Galanty, Mariusz Barnak, Dariusz Zielonka, Henryk Chwalka – Jarek Mieleszko, Gregory Bajek, Dariusz Wajda, Krzysztof Słoma – Michal Siwiec, Dariusz Stefanowski