Bartosz Kurek i Anna Kurek

i

Autor: Zrzut Ekranu / Polsat Sport Bartosz Kurek świętuje brązowy medal Ligi Narodów z żoną, Anną Kurek

Świętowanie medalu

Bartosz Kurek po zdobyciu brązu dostał słodkiego buziaka od żony! Tak lider kadry świętował kolejny sukces

2022-07-24 21:28

Polscy siatkarze na z kapitanem Bartoszem Kurkiem zdobyli brązowy medal Ligi Narodów po świetnym meczu z Włochami. "Biało-Czerwoni" potrzebowali zaledwie trzech partii, żeby przypieczętować zwycięstwo nad gospodarzami turnieju finałowego. W sobotę po porażce z USA, Anna Kurek pocieszała swojego męża po meczu, w niedzielę oboje mogli się świętować kolejny sukces naszego kapitana.

Reprezentacja Polski zdobyła zgodnie z planem brązowy medal w Lidze Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia bez problemu pokonali w trzech setach gospodarza turnieju finałowego - Włochów. Od początku meczu było widać, jak bardzo zależy "Biało-Czerwonym" na poprawieniu gry w porównaniu do meczu półfinałowego z USA. Mistrzowie świata zaprezentowali bardzo dobrą siatkówkę, tym samym nie dali nawet najmniejszych szans swojemu rywalowi. Po meczu z gratulacjami przybiegł do Polaków były trener Vital Heynen, który zawsze w samych superlatywach wspomina prowadzenie naszych kadrowiczów.

Piękny gest Vitala Heynena. Tuż po meczu Polski ruszył do zawodników, nie mógł się powstrzymać

Sonda
Mistrzostwa Świata 2022: Czy reprezentacja Polski ma szansę na złoto?

Po meczu do cieszącego się Bartosza Kurka dołączyła jego żona - Anna. Po sobotnim nieudanym meczu z USA, również była przy nim i wspólnie przeżywali tę porażkę. Tym razem mieli powody do radości, a kapitan reprezentacji Polski otrzymał w nagrodę buziaka i zapozowali do wspólnego zdjęcia. "Biało-Czerwoni" za miesiąc rozpoczynają kolejny turniej, który jest najważniejszy w tym sezonie reprezentacyjnym, czyli mistrzostwa świata. Miejmy nadzieję, że państwo Kurek będą mieć niejedną okazję do wspólnego świętowania aż do wielkiego finału.

Koledzy z klubu brutalnie zbili Semeniuka. A on ocenia: „To klasyczna historia”

Karol Kłos zdradza tajemnicę sztuki blokowania rywali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze