Bartosz Kwolek nigdzie się nie wybiera. "Robiłem sobie JAJA"

2020-05-01 15:50 MC
Bartosz Kwolek
Autor: Cyfrasport Bartosz Kwolek

Bartosz Kwolek przez pewien czas dawał do zrozumienia, że może zmienić klub. Od razu pojawiły się spekulacje, że może przenieść się do Asseco Resovii Rzeszów albo ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wszystko jest już jasne. Kwolek w przyszłym sezonie pozostanie siatkarzem VERVY Warszawa. Okazało się, że trzymanie w niepewności było... żartem.

Pogłoski o zmianie klubu przez Bartosza Kwolka podsycał... sam zainteresowany. W jednym z wydań magazynu #7strefa wspomniał, że kolejny sezon spędzi w Polsce. Nie wymienił jednak nazwy klubu, dając jedynie do zrozumienia, że chodzi o najładniejsze miasto w Polsce. Od razu ruszyły spekulacje... Może Asseco Resovia Rzeszów, może ZAKSA Kędzierzyn-Koźle?

Bartosz Bednorz dla „Super Expressu” po przejściu do Zenitu Kazań: Jestem gotowy na Rosję

W piątkowym "Poranku z Polsatem Sport" wszystko stało się jasne. Kwolek poinformował, że przez kolejne dwa lata będzie siatkarzem VERVY Warszawa. O co chodziło z trzymaniem w niepewności? - Robiłem sobie jaja, bo kontrakt był już podpisany. Lubię czasem podpuścić i pożartować, tym bardziej że w PlusLidze przed nowym sezonem jest dużo zmian. To były takie śmieszki - powiedział reprezentant Polski.

Vital Heynen poprosił PlusLigę o skrócenie rozgrywek przed igrzyskami

Kwolek jest graczem klubu z Warszawy od 2016 roku. W poprzednim sezonie wywalczył z drużyną srebrny medal PlusLigi.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj