Siatkówka, Liga Narodów, Polska - Kanada, Łukasz Kaczmarek, Karol Kłos, Jakub Popiwczak, siatkarze

i

Autor: FIVB Łukasz Kaczmarek, Karol Kłos i Jakub popiwczak w czasie meczu Ligi Narodów z Kanadą

Bułgarzy skandalicznie potraktowali polskich siatkarzy! Brakuje słów, Kurek i Fornal wzięli sprawy w swoje ręce

2022-06-24 11:12

Reprezentacja Polski błyszczy w tegorocznej Lidze Narodów. Po sześciu kolejkach są wiceliderami tabeli, a z Francją przegrywają jedynie minimalnie gorszym bilansem setów. Nikola Grbić świetnie rozpoczął pracę w roli selekcjonera, jednak jego drużynę spotkały też wyjątkowo niemiłe okoliczności. Obecnie polscy siatkarze przebywają w Sofii, a organizacja turnieju pozostawia wiele do życzenia. Bułgarzy skandalicznie potraktowali Polaków, aż brakuje słów. Bartosz Kurek i Tomasz Fornal musieli wziąć sprawy w swoje ręce.

Na parkiecie polscy siatkarze po prostu błyszczą. Na rozkładzie mają już: Argentynę (3:0), Bułgarię (3:0), Francję (3:1), Brazylię (3:1) i Kanadę (3:0). Jedynie Włosi znaleźli sposób na Polskę podczas pierwszego turnieju (1:3), w którym wzięli udział teoretycznie słabsi reprezentanci. Z kolei dwa ostatnie z wymienionych zwycięstw miały miejsce już w Bułgarii, dokąd udała się najsilniejsza kadra. Drużyna z Bartoszem Kurkiem i Kamilem Semeniukiem nie dała szans Brazylii i Kanadzie, a przed nią jeszcze dwa mecze. W sobotę Biało-Czerwoni zagrają z Australią, a w niedzielę ze Stanami Zjednoczonymi. Niestety, Polacy nie mogą w pełni cieszyć się wielkimi zwycięstwami, gdyż ich humor popsuli bułgarscy organizatorzy. O skandalicznym traktowaniu aktualnych mistrzów świata poinformował trener Jakub Bednaruk.

Skandal z udziałem Michała Winiarskiego w Lidze Narodów! Niemcy przegrali walkowerem, kuriozalna sytuacja

Podczas mistrzostw świata w koszykówce 3x3 reprezentant Polski zalał się krwią!

Bułgarzy skandalicznie potraktowali polskich siatkarzy! Brakuje słów

Jeden z asystentów Vitala Heynena tym razem jest dalej od reprezentacji, ale doskonale zna wielu kadrowiczów. Dlatego jego informacja zszokowała całe środowisko siatkarskie w Polsce. Niespełna 46-letni szkoleniowiec poinformował w mediach społecznościowych, że pokoje w hotelu polskich siatkarzy nie są sprzątane od 5 dni! Co więcej, Kurek (kapitan drużyny) i Fornal sami musieli pójść do sklepu, by uzupełnić braki... papieru toaletowego. Kupili aż 40 rolek, którymi podzielili się z kolegami. Trudno uwierzyć, że takie sceny mają miejsce podczas turnieju Ligi Narodów, jednak na tym się nie skończyło.

Nikola Grbić robi pogadanki Marcinowi Januszowi. „Bardzo mi to pomaga”

Sonda
Myślisz, że Polska wygra Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022?

TVP Sport ustaliło, iż w hotelu polskich siatkarzy w pewnym momencie brakowało też ręczników. Reprezentanci Polski musieli zainterweniować w tej sprawie i na szczęście udało się rozwiązać ten problem. Nie zmienia to faktu, że bułgarska organizacja pozostawia wiele do życzenia i z pewnością uprzykrzyła pobyt w Sofii podopiecznym Grbicia. Zanim opuszczą oni feralny hotel, rozegrają jeszcze dwa mecze. Dopiero po niedzielnym starciu z USA będą mogli myśleć o powrocie do kraju.

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze