Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Fantastyczna informacja dla polskich fanów siatkówki! Będą w siódmym niebie

2021-09-01 16:28

Ruszają mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. O najwyższe laury na tym turnieju będą rywalizowali polscy siatkarze. Tymczasem już przed startem siatkarskich emocji wszyscy fani "Biało-czerwonych" usłyszeli doskonałe wieści. Zostały one przekazane za pomocą mediów społecznościowych.

Wśród fanów polskich siatkarzy z całą pewnością w dalszym ciągu dominuje jeszcze poczucie ogromnego zawodu pomieszanego z niedosytem. Nie tak bowiem miały wyglądać igrzyska olimpijskie w wykonaniu podopiecznych Vitala Heynena. Odpadnięcie już na etapie ćwierćfinału spowodowało, że gorycz pozostała ogromna. Wydawało się przecież, że kiedy jak nie teraz Polacy mają napisać piękną historię i wreszcie przywieźć do domu cenny olimpijski krążek.

Zobacz też: Ewa Bilan-Stoch szczerze o emeryturze męża. To tym będzie się zajmować

Tak się jednak nie stało i nie ma innej rady jak tylko poszukać rehabilitacji w nadchodzących wyzwaniach. A to najbliższe stanowią mistrzostwa Europy. Doskonałą informację wszystkim polskim kibicom, którzy chcą emocjonować się zmaganiami "Biało-czerwonych", przekazał dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Na Twitterze napisał on, że wszystkie pojedynki ekipy Heynena będą ogólnodostępne w Telewizji Polskiej.

Teraz kiibicom nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za "Biało-czerwonych" w kolejnych pojedynkach w walce o mistrzostwo Europy. Natomiast siatkarze muszą dać z siebie wszystko, aby pozostawić po sobie lepsze wrażenie niż przy okazji niedawnych igrzysk olimpijskich w Tokio.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze