Ale urocze

Fotoreporterzy przyłapali Bartosza Kurka z żoną na publicznych czułościach. Roztopi się nawet serce z lodu

2023-05-07 10:17

Bartosz Kurek znowu zaliczył ogromne osiągnięcie w Japonii. Polski siatkarz ma na koncie kolejne mistrzostwo kraju, a teraz wygrał także turniej Kurowashiki. Gwiazda naszej kadry została nawet okrzyknięta najlepszym zawodnikiem tej imprezy. Bartosz Kurek odebrał nagrodę MVP. Po zakończeniu ceremonii fotoreporterzy przyłapali siatkarza z żóną na czułościach.

Bartosz Kurek odnosi kolejne sukcesy w Japonii. Polski siatkarz może uznać ten transfer z 2020 roku do Wolf Dogs Nagoya za jak najbardziej udany. W 2021 roku jego drużyna sięgnęła po brązowy medal, rok później po srebro, a w tym roku "Wilcze Psy" zdobyli tytuł mistrzów Japonii. Na początku maja udało im się także triumfować w Turnieju Kurowashiki. W wygranym 3:0 spotkaniu Bartosz Kurek uznany został za najlepszego siatkarza na boisku.

Bartosz Kurek z żoną przyłapani po wielkim sukcesie drużyny

Bartosz Kurek odebrał nagrodę, a dumy z ukochanego nie ukrywała jego żona, Anna. Na jej Instagramie pojawiły się nagrania z trybun. Podała dalej także dwa zdjęcia fotoreporterów - na pierwszym Kurek daje gorącego buziaka ukochanej, a na drugim zawiesza medal za triumf w turnieju na jej szyi. Te ujęcia roztopią nawet serca z lodu.

Zobacz zdjęcia żony Bartosza Kurka w galerii poniżej.

Bartosz Kurek, Anna Kurek

Autor: Instagram Anny Kurek Bartosz Kurek, Anna Kurek

Bartosz Kurek o końcowym triumfie: Nie wiem, jak to się stało

Po końcowym triumfie w finale Turnieju Kurowashiki Bartoszowi Kurkowki dopisywał humor.

- To trochę niespodziewane zwycięstwo. Przyjechaliśmy tutaj, by pokazać naszą siatkówkę i dać z siebie maksimum. Nie wiem, jak to się stało, że zdobyliśmy trofeum - stwierdził z uśmiechem Bartosz Kurek po zakończonym finale cytowany przez Interia.pl.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!