Kamil Semeniuk

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Semeniuk

zabrał głos

Kamil Semeniuk nie miał wyjścia! Musiał zareagować na szokujące informacje. Jasny przekaz

2023-04-14 11:43

Sir Safety Perugia, której barwy od ubiegłego roku reprezentuje Kamil Semeniuk z pewnością inaczej wyobrażała sobie obecny sezon. Po słabych występach włoska ekipa nie gra już o nic, a ponadto pojawiły się szokujące informacje, według których Kamil Semeniuk miałby wyrazić chęć odejścia z Perugii zaledwie po roku. Do tych sensacji odniósł się sam zainteresowany.

Po dwumeczu półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów Kamil Semeniuk nie krył się z gratulacjami dla swojej byłej drużyny, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, która po raz trzeci z rzędu zameldowała się w wielkim finale. Gwiazdor reprezentacji Polski chwilę po tym, jak musiał pogodzić się z porażką jego Perugii w najważniejszych rozgrywkach międzyklubowych, był zmuszony odpierać ataki na swoją osobę. Gian Luca Pasini napisał bowiem, że Semeniuk miał wyrazić chęć powrotu do Polski zaledwie po jednym sezonie w Perugii. Szybko te informacje zostały zdementowane. 

Jasne stanowisko Kamila Semeniuka w sprawie jego przyszłości! Skomentował sensacyjne doniesienia

Zaraz po tym, jak sensacyjnie doniesienia w sprawie polskiego siatkarza obiegły zarówno włoskie, jak i polskie media, glos zabrał agent Kamila Semeniuka. - Tak tu tylko zostawię, ze @kamil_semeniuk_ nigdzie się nie wybiera i nikomu nic nie zgłaszał. Poziom medialnych/socialowych bullshitów weszła na nowy poziom 🙈🙉🙊 Dajcie się skupić na robocie - napisał na Twitterze Jakub Michalak.

Kamil Semeniuk nie miał wyjścia! Musiał zareagować po tym, jak pojawiły się szokujące informacje na jego temat. Jasny przekaz

Gdyby kibicom Perugii oraz Kamila Semeniuka nie wystarczyły słowa agenta, to szybko pojawił się również wpis na Twitterze samego zainteresowanego. Kamil Semeniuk miał do powiedzenia tylko jedno słowo. Podał dalej post Jakuba Michalaka i dodał krótkie "Potwierdzam", dodając mrugającą jednym okiem emotikonę. Wszystko wskazuje więc na to, że Gian Luca Pasini otrzymał błędne informacje. 

Sonda
Czy Kamil Semeniuk powinien zostać w ZAKSIE?
Kamil Semeniuk gorzko po porażce z ZAKSĄ. Nieudany powrót "do domu"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze