Karol Kłos

i

Autor: Cyfra Sport Karol Kłos

ogromna przemiana

Karol Kłos przeszedł ogromną przemianę. Gwiazdor reprezentacji Polski zmienił się nie do poznania zaledwie w kilkanaście lat

2024-04-13 21:05

W szeregach reprezentacji Polski siatkarzy nie brakuje zawodników, którzy przez długie lata zakładali koszulkę biało-czerwonych podczas kolejnych imprez i jednym z nich jest Karol Kłos. Zawodnik grający obecnie dla Asseco Resovii Rzeszów za chwilę skończy 35 lat i teraz jego najwięksi fani mogli przypomnieć sobie, jak ich idol wyglądał w przeszłości. A jego wygląd naprawdę się zmienił.

Fani Karola Kłosa oraz sam gwiazdor Asseco Resovii Rzeszów mogli podskakiwać z radości, kiedy selekcjoner reprezentacji Polski Nikola Grbić ujawnił listę siatkarzy, z którymi będzie pracował przy okazji kolejnych spotkań biało-czerwonych. Na liście znalazł się również 34-latek, który może pochwalić się olbrzymią popularnością i sympatią ze strony kibiców, którzy niemalże podczas każdego meczu przynoszą na trybuny specjalne transparenty, aby w wyjątkowy sposób wspierać swojego idola. Wielu z nich może jednak nie wiedzieć, jak w przeszłości wyglądał Karol Kłos, więc z pomocą przyszedł Polski Związek Piłki Siatkowej, który w przeszłości odkopywał już stare zdjęcia chociażby Bartosza Kurka i pokazywał w ten sposób przemianę. Teraz padło na zawodnika Asseco Resovii Rzeszów. 

Sonda
Czy polscy siatkarze zdobędą złoto na igrzyskach w Paryżu?

Na instagramowym koncie "Polska Siatkówka" pojawiło się kilka zdjęć Karola Kłosa z przeszłości oraz jedno teraźniejsze, aby różnica była jeszcze lepiej widzialna gołym okiem. Na post zareagował sam 34-latek, który jak sam przyznał, nawet nie pamięta dokładnie, z jakiego okresu mogła pochodzić najstarsza fotografia. Fani Karola Kłosa niemalże jednym głosem ocenili, że reprezentant Polski jest niczym wino - im starszy, tym lepszy i czas zdecydowanie działa na jego korzyść zdaniem komentujących internautów. 

Najnowsze