Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska uderza piłkę

Katarzyna Skowrońska wyjawiła, co ma wytatuowane na skórze. Zrobiła to wraz z mamą, tego o niej nie wiedzieliście

2022-03-20 15:43

Katarzyna Skowrońska postanowiła pochwalić się dość nieznanym faktem ze swojego życia. Była gwiazda polskiego sportu przyznała w rozmowie z "WP. Sportowe Fakty", że na jej ciele znajduje się tatuaż, który dla niej samej znaczy bardzo dużo. Jak sama przyznała, w decyzji o wzorze pomogła jej mama, która także zdecydowała się na dokładnie taki sam tatuaż. Tego o życiu Skowrońskiej nie wiedzieliście.

Katarzyna Skowrońska powiedziała o nieznanym szczególe życia. Okazuje się, że była gwiazda polskiej siatkówki posiada tatuaż, który znaczy dla niej bardzo wiele. Jak sama przyznała w rozmowie z "WP. Sportowe Fakty", w podjęciu decyzji pomogła jej mama, która wybrała bardzo ważne słowo, które później siatkarka umieściła na swoim ciele wraz z najbliższą członkinią swojej rodziny. Tego o Skowrońskiej nie wiedzieliście.

Kamil Stoch cierpiał. Najgorsze ma już za sobą, szczere wyznanie polskiego mistrza

Katarzyna Skowrońska ma niezwykły tatuaż. Do wszystkiego się przyznała 

W rozmowie z "WP. Sportowe Fakty" z lipca 2020 roku, Skowrońska była wypytywana o swoją karierę i o tym, co robi na sportowej emeryturze. Niespodziewanie, dziennikarz portalu przeszedł do tematu jednego, specyficznego tatuażu, który jest obecny na ciele byłej gwiazdy polskiej siatkówki. 

- Słowo "rodzina" masz nawet wytatuowane. - zagadnął Skowrońską dziennikarz przeprowadzający wywiad.

- Zrobiłyśmy sobie takie tatuaże razem z mamą już dawno temu. Mama wybrała słowo. Dla mnie oznacza ono między innymi bezwarunkową miłość. Nie zawsze więzy krwi, bo bliskiego przyjaciela też możesz traktować jak członka rodziny. Zwykle trzeba dorosnąć, żeby tę rodzinę docenić. Jako dzieci często bijemy się z rodzeństwem do krwi, tłuczemy szyby w oknach. Jak ja kiedyś pragnęłam siostry, która by mnie rozumiała! Z dwoma starszymi braćmi miałam trudną przeprawę. Ale teraz nie oddałabym ich za nic w świecie. - odpowiedziała Katarzyna Skowrońska.

Nawet trener Bayernu mówi o możliwym odejściu Lewandowskiego! Polak wkrótce zmieni klub?

Aby zobaczyć piękne zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?

Katarzyna Skowrońska odrabia zaległości rodzinne. To właśnie najbliższym poświęca czas na emeryturze

Okazuje się, że emerytura posłużyła Skowrońskiej w odbudowaniu relacji rodzinnych. Jak sama przyznaje, w końcu ma czas na to, aby pojawiać się na wszelakiego rodzaju imprezach i spotkaniach z najbliższymi.

- Uzupełniam braki. Dla mnie to coś nowego, że jestem na miejscu, w Warszawie. Że jak są święta Wielkiej Nocy, imieniny cioci albo urodziny bratanka, to ja jestem ich częścią. - przyznaje Katarzyna Skowrońska.

Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze