Siatkówka, Nikola Grbić, siatkarze, reprezentacja Polski

i

Autor: FIVB Nikola Grbić i jego siatkarze

FINAŁ LN

KIEDY FINAŁ Polska - USA? Liga Narodów kiedy Polska - USA DATA, TERMIN finał Liga Narodów Polska - USA KIEDY i O KTÓREJ

2023-07-22 21:20

KIEDY MECZ Polska - USA? Liga Narodów kiedy Polska - USA DATA, TERMIN finał Liga Narodów 2023 Polska - USA KIEDY i O KTÓREJ. Reprezentacja Polski świetnie spisuje się w Lidze Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia najpierw szybko rozprawili się w ćwierćfinale z Brazylią 3:0, a w półfinale okazali się lepsi od Japonii 3:1. W finale "Biało-Czerwoni" będą podejmować bardzo dobrze prezentującą się ekipę USA. Poniżej dowiesz się, kiedy mecz finałowy Ligi Narodów 2023 Polska - USA. Liga Narodów KIEDY Polska - USA.

KIEDY MECZ Polska - USA? Liga Narodów kiedy finał Polska - USA DATA, TERMIN

Reprezentacja Polski świetnie prezentuje się od początku Ligi Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia byli pewni gry w finałach, ale i tak zajęli wysokie trzecie miejsce. "Biało-Czerwoni" zaraz w ćwierćfinale trafili na drużynę "Canarinhos". Ekipa z Wilfredo Leonem na czele miała problem z Brazylią tylko w pierwszej partii, kolejne mieli już pod kontrolą i triumfowali po trzech setach. W półfinale Polacy rozgrywali mecz ze świetnie prezentującą się dotychczas Japonią, która mocno zaskoczyła ekipę Grbicia, wygrywając pierwszą partię. Drużyna Philippe'a Blaina w kolejnych setach została skutecznie powstrzymywana przez "Biało-Czerwonych" i to aktualni wicemistrzowie świata zameldowali się w finale całej imprezy, gdzie zmierzą się z zespołem USA. Podopieczni John'a Sperawa w półfinale rozgromili Włochów 3:0.

Finał Liga Narodów Polska - USA KIEDY i O KTÓREJ mecz Polska - USA DATA, GODZINA

Mecz Polska - USA zaplanowany jest na niedziele 23 lipca 2023 roku. Początek siatkarskich emocji rozpocznie się o godzinie 20:00. Trzy godziny wcześniej rozpocznie się walka o brązowy medal pomiędzy Włochami a Japonią. Relacja ze spotkania będzie dostępna na sport.se.pl. Zapraszamy serdecznie!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze