Bartosz Kurek

i

Autor: CyfraSport Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 4.09

Kurek szczerze o przyszłości w kadrze. Ważne słowa, od tego zależy, czy będzie jeszcze grał

2021-10-07 10:28

Bartosz Kurek postanowił zabrać głos w sprawie swojej przyszłości w kadrze narodowej. Brązowy medalista mistrzostw Europy w rozmowie z "Polsatem Sport", wskazał, co może przyczynić się do jego dalszej gry w barwach narodowych. Miejmy nadzieję, że następca Vitala Heynena przyjmie te słowa do serca.

Bartosz Kurek bez wątpienia był jednym z najlepszych siatkarzy drużyny, która wywalczyła brązowy medal w trakcie mistrzostw Europy. Gracz kadry narodowej, tuż po skończonym czempionacie postanowił udzielić wywiadu "Polsatowi Sport", w którym powiedział o swojej potencjalnej przyszłości w kadrze narodowej. Zawodnik nie ukrywa, że wszystko będzie zależeć w dużej mierze od jednego czynnika.

Grzegorz Krychowiak zgasił hejtera! Bezlitosna riposta, musiało mu się zrobić wstyd

Bartosz Kurek o przyszłości w kadrze narodowej. Padły mocne słowa

Sam Kurek nie myśli jeszcze o zakończeniu swojej kariery w barwach narodowych i podkreśla, że czuje się bardzo dobrze, ale sprawa jego przyszłości w reprezentacji Polski w dużej mierze zależy od decyzji następcy Vitala Heynena, który może nie uwzględniać Kurka w swoich planach. Sam siatkarz podkreśla, że jego zdaniem, znajduje się w odpowiednio dobrej dyspozycji.

- Decyzję w tej sprawie podejmie trener, ktokolwiek nim będzie. Ja jestem do dyspozycji, czuję się dobrze - powiedzial Bartosz Kurek.

Żona Szczęsnego zrobiła to na środku ulicy! Nie miała żadnych hamulców, dla wielu to nie do przyjęcia

Aby zobaczyć zdjęcia żony Bartosza Kurka, Anny, bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Bartosz Kurek szczerze o Vitalu Heynenie

W trakcie rozmowy z Polsatem Kurek powiedział, że bardzo szanuje Heynena i że Belg osiągnął z kadrą wszystko, co możliwe, prócz medalu olimpijskiego.

- To jest poza mną. Przeżyłem już paru trenerów. Trzeba przyznać, że Vital obejmował kadrę, która była absolutnie w rozsypce. Niektórzy mają krótką pamięć, ja byłem częścią tej ekipy, zanim się pojawił i jestem teraz. Nie każdy musi go lubić, nie każdemu się podobają jego metody, ale swoją pracę wykonał znakomicie. Grałem z nim najlepszą siatkówkę w swoim życiu. Zabrakło wisienki na torcie w postaci medalu olimpijskiego. Odpowiedzialność za to ponosi nie tylko trener - mówił Bartosz Kurek.

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy siatkarz reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze