Polska - Brazylia w siatkówkę

Autor: CYFRASPORT

LŚ 2014. Brazylia - Polska NA ŻYWO w TV i Internecie. Biało-czerwoni wezmą rewanż?

2014-05-30 10:45

Brazylijczycy wygrali z Polską 3:0 w pierwszym starci w Lidze Światowej, ale nie byli zespołem zdecydowanie lepszym. Biało-czerwoni grając w mocno kombinowanym składzie pokazali, że stać ich na niespodziankę. Jeśli w piątek poprawią kilka detali, to może być różnie. Transmisja na żywo z meczu w Polsacie Sport od godziny 19:35.

W pierwszym secie czwartkowego starcia Polacy prowadzili 18:10 i w tylko sobie znany sposób dali się ograć do 23. W drugim secie gospodarze wygrali dopiero na przewagi do 27. W trzecim do stanu po 19 walka była punkt za punkt.

KIBICUJ Z NAMI! Brazylia - Polska LIVE. Relacja NA ŻYWO z drugiego meczu Ligi Światowej

W drugim spotkaniu biało-czerwoni mają szansę na korzystny wynik, ale muszą poprawić kilka detali gry. Jak będzie? Przekonamy się wieczorem. Mecz rozpocznie się o godzinei 19:45. Transmisję na żywo można oglądać w Polsat Sport oraz w Internecie na platformie ipla.TV.

Gwizdek24.pl przeprowadzi tekstową RELACJĘ NA ŻYWO.