Martyna Grajber

i

Autor: Instagram / Martyna Grajber Martyna Grajber

Naga Martyna Grajber relaksuje się w swojej wannie. Na zdjęciach widać, jaka to rozkosz

2021-05-02 12:46

Martyna Grajber bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych polskich siatkarek. Fani doceniają ją nie tylko za znakomite występy na parkiecie, ale także i za ponadprzeciętną urodę. A znakomita zawodniczka doskonale wie, że poza ciężkimi treningami warto postawić także na odpowiednią regenerację. A gdzie łatwiej o nią niż w rozkosznych okolicznościach całkowitego odpoczynku we własnej wannie wypełnionej wodą?

Nie tylko sport

Martyna Grajber przez lata występów na siatkarskich parkietach pozyskała bardzo pokaźne grono swoich fanów. Reprezentantka Polski niezmiennie rywalizuje w walce o najwyższe cele. Pochodząca z Piły zawodniczka miała okazję występować już w wielu częściach kraju. Po opuszczeniu rodzinnych stron grała także w Sosnowcu, Łodzi oraz Policach. W swoim dorobku może poszczycić się chociażby mistrzostwami Polski zgarniętymi w barwach zachodniopomorskiej drużyny w ubiegłym i bieżącym roku. To wszystko powoduje, że sportsmenka należy do grona nie tylko najlepszych, ale i utytułowanych zawodniczek. Nawet jednak i na tak wysokim poziomie nie żyje się wyłącznie sportem. Martyna Grajber doskonale o tym wie i nie zapomina o tym, że należy się także odpowiednio relaksować.

Wesele córki Tomasza Adamka w USA. Bajkowa sceneria, gigantyczne koszty. Zdjęcia z zabawy

W sobotni wieczór postanowiła oddać się prawdziwym przyjemnościom we własnej wannie. Siatkarka postarała się o doskonałe okoliczności do odpoczynku i regeneracji. A co więcej, podzieliła się bardzo bujną relacją. Jak odpoczywa Martyna Grajber? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Tomasz Adamek miał okropny problem tuż przed weselem córki. Wszystko się wydało

Ostatnia akcja finału Ligi Mistrzów siatkarzy Zaksa - Itas
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze