Ślub Roksany, córki Tomasza Adamka

i

Autor: Marcin Cholewiński Ślub Roksany, córki Tomasza Adamka

Wesele córki Tomasza Adamka w USA. Bajkowa sceneria, gigantyczne koszty. Zdjęcia z zabawy

2021-05-02 7:34

Tomasz Adamek (44 l.), który przez lata był twardzielem w ringu nie krył swojego wzruszenia na ślubie swej pierworodnej córki Roksany, która wyszła za mąż w sobotę pierwszego maja. Ślub miał się odbyć w Polsce, ale przez pandemię został odwołany i rodzina nie chciała dłużej czekać. Ceremonia kościelna odbyła się w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison NJ a następnie zaproszeni goście udali się na huczne wesele do prawdziwego zamku w New Jersey The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey.

Pandemia utrudniła

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło menadżera Adamka Ziggiego Rozalskiego z rodziną i trenera Gusa Currena. Niestety na uroczystości nie mogła przylecieć z Polski rodzina pięściarza, gdyż przez zaostrzenia pandemiczne, do USA mogą przylatywać tylko obywatele amerykańscy, albo posiadacze zielonej karty. Rodzina mogła oglądać uroczystości za pomocą internetu. Wesele rozpoczęło się od tradycyjnego tańca państwa młodych z rodzicami. Panna młoda tańczyła z ojcem, a pan młody ze swoją mamą, następnie do tańca przyłączyli się pozostali rodzice.

Ewa Brodnicka z NAGIMI PIERSIAMI paraduje na pomoście! Nieokiełznana dzikość! ZDJĘCIE

Impreza za 70 tysięcy dolarów

Jak przystało na zamku polski pięściarz zgotował swoim gościom prawdziwe królewskie przyjęcie. Jedzenia nie zabrakło, była pyszna sałatka przystrojona finezyjnie kwiatem oraz stek, ryba i kurczak, wszystko najwyższej jakości. Impreza kosztowała około 70 tysięcy dolarów, ale polski bokser nie żałuje pieniędzy dla swych córek, są jego oczkiem w głowie i zrobi dla nich wszystko.

- Jedzenie jest pierwsza klasa, jest to prawdziwie królewskie przyjęcie. - powiedział nam jeden zaproszonych gości. Do tańca przygrywał polski DJ, który puszczał najnowsze muzyczne kawałki.

Wspaniała zabawa

Adamek, po raz kolejny pokazał, że był nie tylko królem w ringu, ale i na parkiecie. Brylował w tańcu ze swoją młodszą córką Weroniką, która dzielnie dotrzymywała mu kroku. To wesele na długo pozostanie w pamięci nie tylko państwa młodych, ale i także zaproszonych gości.

JR

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany