Aleksander Śliwka, Marcin Janusz

i

Autor: Cyfra Sport Aleksander Śliwka, Marcin Janusz

ryczeliśmy jak bobry

Nie da się powstrzymać łez po tym, co zrobili Aleksander Śliwka i Marcin Janusz. Ryczeliśmy jak bobry, zmięknie nawet twardziel

2024-02-22 16:13

Przed kilkoma tygodniami, podczas meczu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów, boisko hali w Kędzierzynie-Koźlu zapełniło się maskotkami, które na parkiet rzucali z trybun kibice, w ramach akcji "Dorzuć misie". Samo zebranie maskotek dla dzieci to jedynie część całej akcji, bo w kolejną zaangażowali się Aleksander Śliwka i Marcin Janusz, którzy wybrali się do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, aby obdarować misiami dzieci przebywające w placówce medycznej.

Gest Śliwki i Janusza wielu doprowadzi do łez

Siatkówka jest nieodłącznym już elementem życia Kędzierzyna-Koźla i trudno znaleźć wśród mieszkańców, również tych najmłodszych osób, które nie znałyby nazwisk gwiazdorów ZAKSY. Mali pacjenci Oddziału Laryngologii oraz Oddziału Klinicznego Pediatrii placówki w Kędzierzynie-Koźlu z uśmiechem na ustach mogli spotkać się z Aleksandrem Śliwką i Marcinem Januszem, którzy odwiedzili placówkę medyczną, aby rozdać pacjentom maskotki zebrane w czasie niedawnej akcji "Dorzuć misie". 

QUIZ: Rozpoznasz polskich siatkarzy? Komplet punktów to obowiązek prawdziwego kibica!

Pytanie 1 z 20
Zaczynamy z wysokiego C. Siatkarz na zdjęciu to...
Bartosz Kurek

Aleksander Śliwka i Marcin Janusz odwiedzili małych pacjentów szpitala w Kędzierzynie-Koźlu

Podczas niedawnego meczu ZAKSA - Asseco Resovia Rzeszów, który odbył się na początku lutego, kibice zostali poproszeni o przyniesienie ze sobą na mecz maskotek, które następnie były rzucane na parkiet w trakcie wręczania przez komisarza meczu statuetki dla najlepszego zawodnika. Okazuje się, że w ramach akcji zebrano aż 1771 pluszaków, które teraz zaczęły trafiać w ręce małych pacjentów kędzierzyńskiego szpitala, a w akcję zaangażowali się właśnie Śliwka i Janusz. 

Nie da się powstrzymać płaczu po tym, co zrobili Aleksander Śliwka i Marcin Janusz. Ryczeliśmy jak bobry, zmięknie nawet twardziel

Dziś Aleksander Śliwka i Marcin Janusz dopełnili zadanie i dostarczyli miśki do dzieciaków z oddziału pediatrii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu ‼️ - poinformowała ZAKSA publikując zdjęcia z tego wydarzenia. Z wpisu placówki z kolei dowiadujemy się, że radość małych pacjentów była przeogromna. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze