Malwina Smarzek

i

Autor: Instagram/mali.smarzek Malwina Smarzek

Ale zmiana

Niezwykła przemiana Malwiny Smarzek. Trudno ją rozpoznać. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, po zobaczeniu tego zdjęcia

2023-01-16 12:14

Malwina Smarzek przez długi czas była wiodącą postacią reprezentacji Polski w siatkówce. Ostatnio jej drogi z kadrą się nieco rozeszły, ale wciąż to gwiazda kobiecej siatkówki w kraju nad Wisłą. Atakująca słynie nie tylko ze świetnej gry, ale również z tego, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Smarzek kolejny raz postanowiła zaskoczyć kibiców zmianą fryzury.

Malwina Smarzek jest doskonale znana polskim kibicom siatkówki. 26-latka była motorem napędowym biało-czerwonej reprezentacji i często to ona ciągnęła grę zespołu narodowego, co uległo zmianie w minionym roku. Stefano Lavarini nie powołał atakującej na mistrzostwa świata, gdzie Polki zagrały solidnie i pokazały się z dobrej strony. Na razie nie wiadomo, czy Smarzek wróci do kadry w najbliższym czasie.

Smarzek przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda

Ale jej kariera wciąż się rozwija. Aktualnie siatkarka mieszka w Brazylii i występuje w klubie z tego kraju, Osasco Voleibol Clube. I radzi sobie tam całkiem nieźle i ma szanse na trofea z tym zespołem, gdyż jest on jednym z najlepszych w Brazylii w ostatnim czasie. Jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać Smarzek na parkiecie w krótkich włosach. Ale siatkarka przyzwyczaiła, że lubi eksperymentować z fryzurami.

Miała już krótkie blond włosy, niedawno wróciła do swojego naturalnego koloru, a teraz postanowiła zaskoczyć fanów. Na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w bardzo długich, ciemnych włosach. Metamorfoza zaskoczyła, ale jednocześnie zachwyciła jej fanów. - Malwinko, cudownie wyglądasz - napisała w komentarzu mam siatkarki. Efekty przemiany znajdziecie poniżej.

Kamil Stoch po konkursie drużynowym w Zakopanem 2023
Najnowsze