Czułości na trybunach

Paweł Fajdek bawił się szampańsko! Przyłapali go podczas gorących scen. Pocałunki i... malunki na twarzy. Są zdjęcia

2022-08-31 11:35

Najważniejsze starty w tegorocznym sezonie zakończone, więc w końcu można wrzucić na luz. Paweł Fajdek relaksuje się po trudach mistrzostw świata i mistrzostw Europy. We wtorkowy wieczór znakomity młociarz wybrał się… dopingować innych Polaków. Pojawił się na siatkarskich mistrzostwach świata na meczu Polska – USA, gdzie przyłapano go na gorących czułościach.

Paweł Fajdek kolejny raz pokazał, że ma niebywały luz! Z takim wsparciem polscy siatkarze muszą pójść po tytuł mistrzów świata skoro z trybun wspierało ich… kilku mistrzów świata. Wśród nich był m.in. Kamil Stoch czy właśnie Fajdek. Kamery bardzo szybko zauważyły naszego lekkoatletę, który z wymalowaną twarzą bawił się fenomenalnie. Trudno dziwić się szerokiemu uśmiechowi na twarzy. Atmosfera była genialna! Sam Fajdek też korzystał z uroków siatkarskich trybun. Razem z ukochaną znaleźli też chwilę na przesłodkie sceny.

Paweł Fajdek na meczu Polska – USA! Przyłapali go podczas gorących scen

Polski mistrz świata pojawił się w katowickim Spodku razem z żoną Sandrą. Para została przyłapana przez kamery na trybunach podczas czułości. Fajdek miał wymalowane na twarzy flagi, a na nosie okulary przeciwsłoneczne.

Dżoker? Niech będzie, przyzwyczaiłem się – mówi Tomasz Fornal, najważniejszy zmiennik Grbicia

Razem z Sandrą cieszyli się swoim towarzystwem. Fotoreporterzy przyłapali ich podczas wymiany czułości. Paweł z żoną dawali sobie słodkie buziaki.

Zobacz zdjęcia Pawła Fajdka z meczu Polska – USA w galerii poniżej!

Kim jest Paweł Fajdek? Osiągnięcia, sukcesy

Paweł Fajdek to pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem, które zdobył od 2013 do 2022 roku. Najlepszy młociarz świata zdobył także jeden medal Igrzysk Olimpijskich – brąz w Tokio.

Semeniuk wywołał burzę wśród kibiców. Teraz wyjaśnia

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze