Piękny gest reprezentacji Polski w siatkówkę. Zrobili to na koszulce Kurka, wszystko dla małego Antosia

2021-09-21 10:06
Siatkówka, mistrzostwa Europy 2021, Polska - Serbia, kadra, reprezentacja, siatkarze
Autor: CEV Polscy siatkarze świętuja po zdobyciu brązu ME 2021

Reprezentacja Polski w siatkówkę wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy, po niezwykle udanym pojedynku przeciwko Serbii. Kadrowicze tuż po zdobyciu krążka zdecydowali się na przepiękny gest, o którym zrobiło się niesamowicie głośno. Wszystko po to, aby uratować życie i zdrowie małego Antosia.

Reprezentacja Polski w siatkówkę przyniosła kibicom wiele radości, zdobywając brązowy medal mistrzostw Europy. Zawodnicy pod kierownictwem Vitala Heynena pokazali wielką klasę na boisku, ale także poza nim. Na jaw wyszło właśnie, co zrobili gracze trzeciej drużyny Starego Kontynentu. Ich gest potrafi zachwycić.

Zwrot akcji w sprawie przyszłości Heynena. Ważny głos w sprawie, będzie rozczarowanie?

Reprezentacja Polski popisała się pięknym gestem. Zrobili to dla małego Antosia

Tuż po zdobyciu brązowego medalu na mistrzostwach Europy, kadrowicze Vitala Heynena postanowili podpisać się na oficjalnej, meczowej koszulce Bartosza Kurka i wystawić ją na cel charytatywny i to nie byle jaki. Chodzi o akcję "Wiele serc dla małego Antosia", która ma pomóc chłopcu w przejściu niezwykle ciężkiej i drogiej operacji serca. Za przekazanie przedmiotu odpowiada Kurek i jego żona, o czym poinformowali organizatorzy zbiórki.

- Nasi Brązowi Medaliści Europy w Piłce Siatkowej podpisali się na koszulce Bartosza Kurka, który przekazał ją dla Antosia! Czyż to nie jest najlepszy moment na nabycie takiej perełki? To wyjątkowa okazja! - informują organizatorzy zbiórki.

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

Aby zobaczyć pożegnanie Vitala Heynena, przejdź do galerii poniżej.

 Bartosz Kurek promuje akcje na swoich mediach społecznościowych

Do sprawy licytacji charytatywnej odniósł się sam Bartosz Kurek, który rozwiał wątpliwości względem wątpliwości części fanów, którzy dopytywali się, czy koszulka zamieszczona na aukcji jest autentykiem. Jej oryginalność siatkarz potwierdził za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

- Słuchajcie, jest koszulka do wylicytowania z podpisami chłopaków. Autentyk, sama ją wykradłam Bartoszemu. Pomagamy Antosiowi - napisała żona Bartosza Kurka na Instagramie.

Bartosz Kurek koszulka
Autor: instagram/bartkurek88
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze