Autor: vnl.com Bartosz Kurek

Liga Narodów

Polacy w półfinale Ligi Narodów! Brazylia rozbita, wielka gra "Biało-Czerwonych"!

2024-06-27 22:26

Reprezentacja Polski rozbiła kadrę Brazylii w ćwierćfinale Ligi Narodów! Gracze Nikoli Grbicia pokazali, jak mocną są drużyną i że liczyć się z nimi musi każdy na świecie. Canarinhos próbowali straszyć, ale nie wystarczyło to "Biało-Czerwonych", którzy zwyciężyli 3:1!

Reprezentacja Polski w siatkówkę dokonała wielkiej sztuki! Podopieczni Nikoli Grbicia praktycznie bez żadnych problemów ograli Brazylijczyków 3:1 i zameldowali się w półfinale imprezy. Byliśmy świadkami wielkiego popisu graczy "Biało-Czerwonych", a mecz z Canarinhos jest doskonałą demonstracją siły przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu.

Reprezentacja Polski pokonała Brazylijczyków. Wspaniała gra podopiecznych Grbicia!

Mecz Polski i Brazylii był bez wątpienia wielkim hitem, na który spoglądali wszyscy fani światowej siatkówki. Wiadomo było, że Polacy są w wielkiej formie i będą chcieli zwycięstwa. Niestety dla nas, wydawało się, że nie będzie łatwo. Brazylia w pierwszym secie wygrała 25:18 i prezentowała świetną grę, a szczególnie Leal i Lucarelli, którzy gnębili polską obronę. Na całe szczęście Polacy otrząsnęli się w drugim bardzo wyrównanym secie, w którym zwyciężyliśmy 25:23. Set trzeci i czwarty to już pokaz świetnej polskiej gry i pewna wygrana. Cały siatkarski świat widział, jak Polska jest mocna i jak bardzo trzeba się z nami liczyć!

Polska - Brazylia 3:1 (18:25 25:23, 25:22, 25:16)

• Polska: Bednorz, Bieniek, Bołądź, Fornal, Huber, Janusz, Kochanowski, Kurek, Leon, Łomacz, Popiwczak, Semeniuk, Śliwka, Zatorski
  • Brazylia: Adriano, Alan Souza, Bruno Rezende, Darlan Souza, Fernando Kreling, Flavio Gualberto, Henrique Honorato, Isac Santos, Lukas Bergmann, Mauricio Borges, Ricardo Lucarelli, Saatkamp, Thales Hoss, Yoandy Leal
Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów