Polska - Bułgaria 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka kobiet: Polska - Bułgaria STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska - Bułgaria w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska - Bułgaria 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: Cyfra Sport Polska - Bułgaria 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Polska - Bułgaria 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka kobiet: Polska - Bułgaria STREAM LIVE ONLINE. Mecz Polska - Bułgaria w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ? Przed reprezentantkami Polski w siatkówkę ostatnie sprawdziany przez rywalizacją w Lidze Narodów. Zanim Biało-czerwone pojadą do Włoch, czekają je dwa mecze kontrolne z Bułgarią, które obędą się w Łodzi. Siatkówka: Polska - Bułgaria 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Polska - Bułgaria w dzisiaj sobotę GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska - Bułgaria dzisiaj 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka kobiet: Mecz Polska - Bułgaria w sobotę STREAM LIVE ONLINE

Polskie siatkarki są na ostatniej prostej przed rozpoczęciem zmagań w Lidze Narodów. Zawodniczki prowadzone przez trenera Jacka Nawrockiego już niebawem udadzą się do Włoch, gdzie w dniach 25 maja - 25 czerwca rozegra się cały turniej, w tzw. "bezpiecznej bańce". Zanim jednak Polki rozpoczną grę w Lidze Narodów, czeka je ostatni sprawdzian w meczach towarzyskich przeciwko reprezentacji Bułgarii. Biało-czerwone dwukrotnie zmierzą się ze swoimi rywalkami, podobnie jak męska reprezentacja Polski z Belgią, mierząc się z nimi dwukrotnie dzień do dniu. Oba mecze rozegrane zostaną w Łodzi. Dla polskich siatkarek będzie do pierwszy mecz od końcówki kwietnia. Wtedy to Biało-czerwone zmierzyły się dwukrotnie w meczach towarzyskich z Czeszkami i dwukrotnie to nasze południowe sąsiadki okazały się lepsze, wygrywając 4:0 i 3:2. Teraz Polki będą miały okazję do tego, aby podnieść swoje morale przez udziałem w Lidze Narodów. W pierwszym meczu nadchodzącej imprezy siatkarki trenera Jacka Nawrockiego mierzyć się będą z gospodarzami turnieju, czyli reprezentacją Włoch, która z pewnością nie będzie łatwym rywalem. 

Polska - Bułgaria 15.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka: Polska - Bułgaria dzisiaj w sobotę NA JAKIM PROGRAMIE? 

Pierwszy mecz towarzyski, w którym zmierzą się reprezentacje kobiet Polski i Bułgarii w siatkówkę zaplanowany został na sobotę 15 maja i rozpocznie się o godzinie 14:45. TRANSMISJA NA ŻYWO ze spotkania prowadzona będzie przez stację Polsat Sport. Kibice będą mieli okazję śledzić losy meczu także poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem platformy IPLA.tv, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze