Polska - Holandia RELACJA NA ŻYWO

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Polska - Holandia RELACJA NA ŻYWO

Liga Narodów

Polska - Holandia WYNIK: Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych w Lidze Narodów! Holandia pokonana w trzech setach

2024-05-24 20:31

W trzech meczach Ligi Narodów 2024 polscy siatkarze nadal stracili tylko jednego seta. Holendrzy musieli uznać wyższość podopiecznych selekcjonera Nikoli Grbicia, którzy największe problemy mieli w pierwszej partii, jednak ostatecznie wygrali 30:28, 25:23, 25:18 i tym samym zanotowali 27. wygraną z rzędu.

Polska - Holandia 2:0 (30:28, 25:23, 25:18)

Polska: Marcin Komenda, Karol Butryn, Szymon Jakubiszak, Jakub Kochanowski, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Kuba Hawryluk

Holandia: Nimir, Parkinson, Van Garderen, Ter Horst, Wiltenburg, Keemink

Czy polscy siatkarze zdobędą złoto na igrzyskach w Paryżu?

Polska - Holandia RELACJA NA ŻYWO siatkówka: Polska - Holandia 24.05.2024 live online Polska - Holandia na żywo Liga Narodów: Polska - Holandia WYNIK

Siatkarze reprezentacji Polski przyzwyczaili kibiców do tego, że podczas kolejnych turniejów idą jak burza i trudno ich zatrzymać, co udowadniają również podczas pierwszego turnieju Ligi Narodów 2024 w tureckiej Antalyi. Podopieczni selekcjonera Nikoli Grbicia najpierw ograli USA 3:0 (25:22, 25:15, 26:24), a w drugim meczu pokonali Kanadę 3:1 (18:25, 25:20, 25:23, 25:21). Obecnie tylko Polacy i Japończycy mogą pochwalić się dwoma wygrani spotkaniami z tylko jednym straconym setem (Włosi mają rozegrane dopiero jedno spotkanie). Świetny bilans prowadzący w tabeli biało-czerwoni będą chcieli utrzymać również w trzecim meczu Polska - Holandia. Kadra "Oranje" na razie może pochwalić się tylko jedną wygraną 3:2 z Turcją. W pierwszym meczu ulegli oni z kolei Słoweńcom 2:3 i z pewnością zrobią wszystko, aby w starciu Polska - Holandia dać się biało-czerwonym we znaki. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Holandia. Początek spotkania o godzinie 19:00.