Polska – Iran RELACJA NA ŻYWO Memoriał Wagnera Polska – Iran LIVE ONLINE

Autor: Cyfra Sport Polscy siatkarze

Polska - Iran

Polska wygrywa z Iranem w pierwszym meczu na Memoriale Wagnera! Zwycięstwo wysokie, ale łatwo nie było

2022-08-18 21:58

Polacy bardzo udanie zaczęli Memoriał Huberta Wagnera, wygrywając 3:0 z Iranem. Rywalizacja zaczęła się od całkiem solidnego seta w wykonaniu Polaków, jednak w drugim było już dużo ciężej. Dopiero gra na przewagi wyłoniła zwycięzcę i na szczęście byli to Biało-Czerwoni. W trzecim secie nasi reprezentanci nie dali już szans rywalom, a bohaterem z pewnością był Fornal, który punktował jak na zawołanie.

Polska - Iran 3:0 (25:19, 29:27, 25:17)

Polska: Popiwczak, Kaczmarek, Kurek, Kłos, Łomacz, Śliwka, Kochanowski, Semeniuk, Zatorski, Kwolek, Janusz, Bieniek, Fornal, Poręba.

Iran: Jelveh, Ebadipur, Toukhteh, Homayonfarmanesh, Hazratpour, Moazzen, Kazemi, Esfandiar, Manavinezhad, Mojarad, Esmaeilnezhad, Vadi, Karimisouchelmaei, Sharifi.

Polska jest na ostatniej prostej przygotowań do mistrzostw świata, które ruszą na terenie Polski i Słowenii już pod koniec sierpnia. Nasi zawodnicy rozegrają przed startem czempionatu jeszcze trzy mecze w Memoriale Huberta Wagnera, gdzie zmierzą się z Iranem, Argentyną oraz Serbią. Z każdą tych drużyn nasi zawodnicy mierzyli się całkiem niedawno, bowiem na Lidze Narodów. Najwięcej problemów wówczas sprawili nam Irańczycy i to właśnie z tą drużyną zmierzymy się w pierwszym meczu Memoriału Wagnera.