Autor: PZPS Polska - Serbia NA ŻYWO transmisja z meczu w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej dzisiaj 19.07.2024

Ostatni mecz przed IO

2024-07-19 17:38

Polska i Serbia zagrają dziś w ostatnim meczu Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej. Stawką jest zwycięstwo w tym towarzyskim turnieju. Bliżej tego są Polki, które pewnie wygrały dwa wcześniejsze spotkania z Dominikaną i Francją. Serbki przegrały w czwartek z Dominikankami 3:2, ale wciąż mogą wygrać memoriał. Będzie to też ostatni sprawdzian tych drużyn przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu, które rozpoczną się za tydzień. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Polska - Serbia na żywo 19.07.2024.

Polska i Serbia już przed rozpoczęciem Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej były typowane do walki o zwycięstwo, a o wszystkim miał rozstrzygnąć bezpośredni mecz na zakończenie turnieju w Mielcu. Tak też będzie, choć Serbki skomplikowały swoją sytuację czwartkową porażką w pięciu setach z Dominikaną. Polki we wcześniejszych dwóch spotkaniach nie straciły nawet seta i do wygrania memoriału wystarczą im dwa wygrane sety z Serbią. Nie wyniki są jednak najważniejsze w towarzyskim turnieju, który jest ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Podopieczne Stefano Lavariniego pokazały już, że są w wysokiej formie, a przeciwko teoretycznie najmocniejszym Serbkom powinny to potwierdzić. Zwycięstwo w domowym memoriale ma być tylko słodkim dodatkiem tuż przed wyjazdem do stolicy Francji.

Mecz Polska - Serbia siatkarek w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej odbędzie się w piątek, 19 lipca. Początek spotkania zaplanowano na 18:30. Transmisja w TV na kanałach Polsat Sport 1 i TV4, a online w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację na żywo przeprowadzimy na sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia ostatniego meczu siatkarek przed igrzyskami.

QUIZ: Rozpoznasz polskie siatkarki? Tylko prawdziwi kibice odgadną wszystkie!