Polska - Ukraina siatkówka GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Mistrzostwa Europy Polska - Ukraina STREAM w Internecie. TRANSMISJA Polska - Ukraina TV STREAM

2021-08-29 16:09
Malwina Smarzek-Godek, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Malwina Smarzek-Godek

Mistrzostwa Europy w siatkówkę Polska - Ukraina GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Polska - Ukraina STREAM w Internecie. TRANSMISJA Polska - Ukraina Mistrzostwa Europy TV STREAM. Gdzie oglądać mecz Polska - Ukraina? Przed nami starcie 1/8 finału mistrzostw Starego Kontynentu. Rywalkami podopiecznych Jacka Nawrockiego są Ukrainki. Będziemy świadkami wspaniałych emocji Polska - Ukraina TRANSMISJA TV STREAM ONLINE.

Polska - Ukraina TRANSMISJA W TV INTERNECIE LIVE

Emocje związane z grą reprezentantek Polski na mistrzostwach Europy narastają. Po niezwykle udanej fazie grupowej, w której trakcie Polki przegrały wyłącznie z Bułgarią, czas na starcie z Ukrainkami. Nasze dzisiejsze rywalki nie należą do światowej elity, w związku z czym można liczyć na jednostronne spotkanie. Przegrana Biało-Czerwonych byłaby wielką sensacją, którą nawet ciężko sobie wyobrazić. Jacek Nawrocki, tuż po ostatnim meczu w grupie wskazywał, że Ukrainki są drużyną, która jest w stanie doprowadzić do niespodzianki. Czy będzie tak i dzisiaj i Polki pożegnają się z turniejem zaledwie w 1/8 finałów?

Polska - Ukraina STREAM TRANSMISJA

Starcie Polek przeciwko Ukrainie na mistrzostwach Europy w siatkówkę zaplanowane jest na niedzielę 29 sierpnia o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na Polsacie Sport. Stream Online dostępny na platformie Ipla. Relacja live na sport.se.pl, zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze