Świeczka

i

Autor: Unsplash.com

Przerażające informacje

Przerażające informacje obiegły świat sportu. Nie żyje Walewska Oliveira, media przekazały drastyczny powód śmierci

2023-09-22 8:16

Świat siatkówki przyjął dzisiaj wyjątkowo smutne informacje. W wieku 43 lata zmarła była reprezentantka Brazylii w siatkówkę, Walewska Moreira de Oliveira, mistrzyni olimpijska z Pekinu z 2008. Śmierć gwiazdy spotkała się z bardzo dużym niedowierzaniem, a media dotarły do szokujących informacji w sprawie przyczyny zgonu utytułowanej gwiazdy.

Świat siatkówki przyjął dzisiaj wyjątkowo duży cios. W wieku zaledwie 43 lat zmarła kultowa postać brazylijskiej siatkówki kobiecej. Walewska Moreira de Oliveira. Siatkarka, która wygrywała mistrzostwo olimpijskie w Pekinie, a także trzykrotnie triumfowała w cyklu World Grand Prix  (2004, 2006 i 2008 r.). odeszła. Media z Kraju Kawy doszły do porażających informacji w sprawie zgony eks-reprezentantki kraju. To co odkryli dziennikarze jest naprawdę wstrząsające.

Smutne informacje obiegły świat siatkówki. Walewska Moreira de Oliveira nie żyje, miała 43 lata

W ostatnim czasie Walewska Moreira de Oliveira promowała swoją biografię, jeżdząc po całej Brazylii w celu nagrywania podcastów, czy brania udziału w spotkaniach autorskich. Po zobaczeniu się z czytelnikami w Sao Paulo doszło do prawdziwej tragedii. Siatkarka, zdaniem CNN Brasil, wypadła z okna na 15. pietrze jednego z bloków, a przynajmniej taką informację dziennikarze otrzymali od straży pożarnej w Sao Paulo. Jak na razie nie wiadomo, czy przyczyną śmierci byłej gwiazdy reprezentacji Brazylii był tragiczny wypadek, czy samobójstwo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze