Przeraźliwy stan Kurka po porażce. Totalne rozklejenie [WIDEO]

2021-08-03 17:21
Bartosz Kurek załamany po porażce
Autor: Twitter Bartosz Kurek załamany po porażce

Reprezentacja Polski siatkarzy przegrała z Francją w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich po tie-breaku i ponownie pożegnała się z turniejem tak jak i w poprzednich latach - przed przekroczeniem strefy medalowej. Po tym pojedynku nie wytrzymał gwiazdor kadry, Bartosz Kurek. Siatkarz nie potrafił powstrzymać łez i całkowitego rozklejenia.

Nadzieje wobec siatkarzy reprezentacji Polski i ich występu na igrzyskach olimpijskich w Tokio były gigantyczne. Kibice wierzyli, że ekipa prowadzona przez selekcjonera Vitala Heynena przełamie "klątwę ćwierćfinałów" i zamelduje się w najlepszej czwórce turnieju. Na jej drodze po wyjściu z grupy stanęli Francuzi. Niestety - Polakom udało się wygrać tylko dwa sety w starciu z tym rywalem, co sprawiło, że już teraz kadrowicze opuszczają Tokio i wracają do domu przepełnieni goryczą.

Na całej sprawie niezwykle mocno zależało m.in. Bartoszowi Kurkowi. Jeden z najważniejszych polskich siatkarzy dwoił się i troił, aby nastroić swoich kolegów i ponieść ich do walki o zwycięstwo, ale jego wysiłki ostatecznie spełzły na niczym, nawet mimo naprawdę świetnej postawy indywidualnej. Gdy triumf Francuzów stał się faktem, Kurek nie wytrzymał. Od razu utonął we łzach, a nie potrafił ich powstrzymać także i później przechodząc obok dziennikarzy.

Zobacz też: Vital Heynen wskazał przyczynę porażki, zadecydował jeden moment

Po reakcji Bartosza Kurka widać jak bardzo przeżył porażkę Polaków i odpadnięcie zespołu już na etapie ćwierćfinału. Co dalej? Teraz na pewno będzie potrzebnych kilka dobrych dni, tygodni czy nawet miesięcy, aby uporać się mentalnie z wywiezionym z Japonii rezultatem dużo poniżej oczekiwań. Tym razem sport okazał się dla "Biało-czerwonych" niezwykle brutalny.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze