Polska - Rosja. Wynik 2:3. Rosjanie za mocni! Jest "srebro" Pucharu Świata! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-12-03 3:48

Na zwycięstwo w Pucharze Świata polscy siatkarze będą musieli jeszcze poczekać. Po zaciętej walce w dwóch pierwszych setach, w trzecim świetnie grający Rosjanie byli po prostu lepsi od Polaków. Wygrywając seta na 2:1, rywale przypieczętowali swój końcowy sukces w Pucharze Świata, gdyż biało-czerwoni musieli zwyciężyć "za trzy punkty". Później nasi reprezentanci pokazali charakter i byli o krok od wygranej z Rosją "na pocieszenie". W tie-breaku prowadziliśmy już 14:9, by roztrwonić przewagę. Zmarnowaliśmy jeszcze kolejną piłkę meczową, a Rosjanie wykorzystali swoją pierwszą szansę. Polacy ze srebrnymi medalami japońskiego turnieju! Jednak po tym, co stało się na finiszu meczu z Rosjanami pozostał spory niesmak...