Siatkarski NOKAUT! Niecodzienny wynik w lidze tureckiej

2020-09-15 19:02
Boisko
Autor: Cyfrasport Boisko do siatkówki

Siatkarki Besiktasu Stambuł będą chciały jak najszybciej zapomnieć o ostatnim spotkaniu... W meczu z utytułowanym Eczacibasi Stambuł nie tylko przegrały gładko w trzech setach. Najwięcej mówi się o wyniku każdego z nich, ponieważ nie zdołały ani razu razu przekroczyć bariery dziesięciu punktów, co pokazuje przepaść między drużynami!

W meczu Besiktasu Stambuł z Eczacibasi Stambuł w drugiej serii spotkań ligi tureckiej wskazanie faworyta nie należało do trudnych zadań. Gospodynie były skazywane na porażkę, jednak mało kto przypuszczał, że będą miały takie problemy ze zdobywaniem punków. W kolejnych setach wywalczyło odpowiednio siedem, dziewięć i dziewięć...

Tak Wilfredo Leon wykonuje test na koronawirusa. "Nie pamiętam, ile razy to robiłem" [WIDEO]

Siatkarki Eczacibasi Stambuł od lat mają patent na rywalki. Wystarczy wspomnieć, że po raz ostatni raz przegrały 14 stycznia 2014 roku.

Rosjanie nie wiedzą jak się nazywa ich polski siatkarz?! Byk na koszulce Bartosza Bednorza

Eczacibasi Stambuł to najbardziej utytułowana żeńska drużyna w siatkarskiej lidze tureckiej. W swoim dorobku ma rekordowe siedemnaście tytułów mistrzowskich i dziewięć Pucharów Turcji. Na arenie międzynarodowej może się pochwalić wygraną w Lidze Mistrzyń (2015), Pucharze CEV (199, 2018) czy Klubowych Mistrzostwach Świata (2015, 2016).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze