Aleksiej Spiridonow

i

Autor: Cyfra Sport Aleksiej Spiridonow

Sankcje podtrzymane

Spiridonow znów się wścieknie! Jedna decyzja przekreśla marzenia Rosjan, znakomite wieści

2022-10-27 19:52

Po wybuchu wojny na Ukrainie i rosyjskiej inwazji większość sportowców z kraju agresora zostało wykreślonych z gry na międzynarodowej arenie. Decyzja w tej sprawie mogła być tylko jedna! Znakomite wieści ogłosił Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Choć niektóre związki sportowe się uginały, to rosyjscy siatkarze mogą przeklinać pod nosem. Już na pewno nie zagrają na Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024.

Znakomite wieści przekazał Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Choć wiele federacji sportowych zdecydowało się na przywrócenie do rywalizacji Rosjan, to na Igrzyskach Olimpijskich 2024 siatkarzy z tego kraju na pewno zabraknie! MKOl zdecydował, że kara nałożona na „Sborną” po najeździe kraju na Ukrainę zostanie podtrzymana. Takie same sankcje dotyczą nie tylko mężczyzn, ale także i drużyny kobiet.

Spiridonow znów się wścieknie? Ta decyzja przekreśli marzenia Rosjan

Z pewnością szybko doczekamy się reakcji Aleksieja Spiridonowa. Rosyjski pieniacz przez lata prowokował zawodników i kibiców na boisku. Skandalista nawet nie grając w kadrze, atakował Polaków. Także po wybuchu wojny żywo komentował różne sytuacje związane z ukaraniem rosyjskich siatkarzy.

Zapewne niedługo znów będziemy świadkami obraźliwych wypowiedzi ze strony Spiridonowa. Nikogo jednak nie powinno to martwić! Rosjanie zostali słusznie ukarani i to dobrze, że decyzja została podtrzymana.

Sonda
Czy lubisz Aleksieja Spiridonowa?

Kto zagra w kwalifikacjach olimpijskich siatkarzy?

W kwalifikacjach olimpijskich wezmą udział 24 reprezentacje narodowe. Wśród nich będzie także reprezentacja Polski.

Mężczyźni: Polska, Włochy, Brazylia, Stany Zjednoczone, Japonia, Argentyna, Słowenia, Iran, Serbia, Kuba, Holandia, Turcja, Kanada, Ukraina, Niemcy, Meksyk, Tunezja, Egipt, Belgia, Czechy, Bułgaria, Finlandia, Katar, Chiny Kobiety: Serbia, Włochy, Brazylia, Stany Zjednoczone, Chiny, Japonia, Turcja, Dominikana, Polska, Belgia, Holandia, Niemcy, Kanada, Tajlandia, Bułgaria, Portoryko, Czechy, Kolumbia, Meksyk, Argentyna, Korea Południowa, Ukraina, Słowenia, Peru

Nikola Grbić po srebrnym medalu mistrzostw świata. Tak zareagował na sukces Polaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze