Tak czuła się piękna Katarzyna Skowrońska po rozwodzie. Po 14 latach małżeństwa przyszedł kres

2021-12-26 8:11
Katarzyna Skowrońska
Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska po 14 latach postanowiła rozstać się ze swoim mężem Jakubem Dolatą. Choć spekulacje na temat rozwodu trwały dość długo, to była znakomita siatkarka nie potwierdzała tej informacji. Gdy wreszcie postanowiła zająć stanowisko w tej sprawie, przekazała również jak czuje się po ważnej dla swojego życia decyzji. Dla wielu mogło to być zaskakujące.

Katarzyna Skowrońska i Jakub Dolata przez wiele lat cieszyli się małżeńskim szczęściem. Razem przechodzili przez chwilę piękne i trudne. Wreszcie jednak ich uczucie znalazło kres. Para podjęła niełatwą decyzję o rozwodzie. Przez kilka miesięcy fani spekulowali w mediach społecznościowych o końcu małżeństwa byłej znakomitej siatkarki reprezentacji Polski. Po mnóstwie pytań odnośnie prywatnej sprawy, Skowrońska zdecydowała się wreszcie przemówić. Ikona rodzimego sportu jednoznacznie przedstawiła swoją wersję. Oprócz tego, że potwierdziła informację o rozwodzie z wieloletnim partnerem, dodała jak czuje się po rozstaniu. Jej odczucia mogły wielu zaskoczyć.

Pamiętacie Małgorzatę Glinkę? Już tak nie wygląda! Tak zmieniła się legenda siatkówki

Katarzyna Skowrońska o rozwodzie. Tak czuła się po rozstaniu

Skowrońska swoją wersję przedstawiła na Instagramie. Nie ukrywała przy tym, że do napisania tak prywatnego wpisu popchnęły ją stale mnożące się pytania. "Ponieważ jestem zirytowana i znudzona odpowiadaniem setny raz na to samo pytanie w sprawie mojego stanu cywilnego oraz czytaniem nieprawdziwych informacji na swój temat w sieci, chciałabym wszystkich poinformować ze od kilku miesięcy jestem po rozwodzie i zamknęłam tamten rozdział życia" - przekazała w sierpniu tego roku Skowrońska. Z jej kolejnych słów wynikało, że rozwód przeszła dość łagodnie.

Wilfredo Leon wtulony w wielkiego słodziaka! Jest większy od niego, musiał się pochwalić

Nowe życie Katarzyny Skowrońskiej

Zamknięcie małżeńskiego rozdziału w życiu i rozpoczęcie kolejnego to z pewnością wielkie wydarzenie dla każdego człowieka i każdy na taką sytuację reaguje inaczej. Jak zareagowała Katarzyna Skowrońska? Nawet z takiej sytuacji wyciągała pozytywne aspekty. "Tym miłym akcentem życzę wszystkim miłego dnia" - życzyła obserwującym. "PS. Zapewniam Was, że życie po rozwodzie tez jest piękne" - dodała na sam koniec piękna 38-letnia sportsmenka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze