PGE Skra Bełchatów, siatkarze

i

Autor: Cyfra Sport Siatkarze PGE Skry Bełchatów

Typy i kursy. Rozpędzona Skra pokona rewelację PlusLigi? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-17 22:31

Skra Bełchatów – Aluron Warta Zawiercie typy i kursy. Siatkarze Skry Bełchatów są w ostatnich tygodniach w naprawdę świetnej dyspozycji i trudno mieć co do tego jakiekolwiek wątpliwości. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest wtorkowe zwycięstwo bełchatowian nad ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Tak się jednak składa, że w sobotę podopiecznych Slobodana Kovaca czeka kolejny poważny test, na własnym parkiecie zmierzą się bowiem z Aluronem Wartą Zawiercie. Czy zdaniem TOTALbet gospodarze odniosą siódme z rzędu ligowe zwycięstwo? Skra Bełchatów – Aluron Warta Zawiercie typy bukmacherskie.

Bełchatowianie przeżyli na początku marca potężny zawód, nie można bowiem inaczej nazwać odpadnięcia w półfinale Pucharu CEV po przegranej z francuskim Tours. Najwyraźniej jednak podopieczni Slobodana Kovaca sportową złość przekuli w pozytywną energię i motywację, w PlusLidze są bowiem niepokonani od sześciu spotkań. Na szczególną uwagę zasługuje szczególnie ostatni mecz, w który Skra pokonała na wyjeździe wicemistrza Polski oraz zeszłorocznego triumfatora Ligi Mistrzów – ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle (3:1). Triumf ten sprawił, że siatkarze z Bełchatowa zapewnili już sobie miejsce na podium po fazie zasadniczej. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia, a strata do prowadzącej dwójki Jastrzębski Węgiel – ZAKSA jest już minimalna. Zespół z województwa łódzkiego z pewnością zrobi zatem wszystko, aby w najbliższy weekend przedłużyć swoją zwycięską serię. Co więcej, w opinii bukmacherów z TOTALbet ma na to duże szanse.

Zawiercianie natomiast po znakomitym początku rozgrywek w ostatnim czasie nieco rozczarowują. Poprzednich pięć spotkań w wykonaniu podopiecznych Igora Kolakovicia to zaledwie dwa zwycięstwa i trzy porażki. Pomimo nie najlepszej serii zespół ze Śląska wciąż zajmuje jednak miejsce w czołówce PlusLigi – obecnie Aluron Warta z dorobkiem 43 punktów okupuje czwartą lokatę. Choć awans do fazy play-off siatkarze z Zawiercia mają już pewny, wciąż pozostaje walka o zajęcie jak najwyższej lokaty, celem uniknięcia potentatów z Kędzierzyna-Koźla czy Jastrzębia. Choć drużyna prowadzona przez Kolakovicia na pewno nie znajdzie się wyżej niż na czwartym miejscu, musi wciąż spoglądać za plecy – Asseco Resovia oraz AZS Olsztyn tylko czyhają bowiem na ich potknięcie. A o to w najbliższy weekend będzie stosunkowo łatwo, Aluron Warta na wyjeździe zmierzy się bowiem ze Skrą Bełchatów. Skalę trudności najlepiej oddają kursy przygotowane przez TOTALbet – potencjalny triumf gospodarzy „wyceniono” bowiem na 1.40, gości natomiast na 2.95.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

PGE Skra Bełchatów – 1.40                         Aluron Warta Zawiercie – 2.95

  • PGE Skra Bełchatów wygra seta:

tak – 1.04                          nie – 7.60

  • Aluron Warta Zawiercie wygra seta :

tak – 1.33                          nie – 2.95

  • Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.42                           powyżej 3.5 – 1.47

poniżej 4.5 – 1.28                           powyżej 4.5 – 3.20

  • Liczba setów:

3 – 2.45                              4 – 2.45                              5 – 3.30

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu PGE Skra Bełchatów – Aluron Warta Zawiercie dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze