Wilfredo Leon

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Będzie transfer?

Zamieszanie wokół Wilfredo Leona! Kolejny chętny włącza się do gry, będzie sensacyjny transfer?

2024-03-04 19:51

Będziemy świadkami zamieszania wokół Wilfredo Leona? Okazuje się, że do gry po polskiego siatkarza kubańskiego pochodzenia ruszył nieoczekiwany chętny, który chciałby pozyskać gracza z Sir Safety Perugia. Co ciekawe, jest to chętny z polskiej ligi! To byłaby prawdziwa sensacja!

Wilfredo Leon jest coraz bliższy zmian barw klubowych. Wokół siatkarza mnoży się mnóstwo propozycji transferowych. W ostatnich dniach mówiło się o ZAKSie Kędzierzyn-Koźle, czy o Bogdance LUK Lublin. Okazuje się, że jest jeszcze jeden zainteresowany z polskiej PlusLigi, który miałby chęć na pozyskanie reprezentanta Polski. Czy będziemy bohaterami ciekawego transferu?

Wilfredo Leon w polskiej lidze? Zgłasza się nieoczekiwany chętny!

Okazuje się, że klubem, który bardzo chciałby pozyskać Polaka jest Aluron Warta Zawiercie. 

- - To przeambitny zawodnik. Po wygraniu wszystkiego, co można w lidze rosyjskiej, zmieniając ją na włoską, chciał przecież tego samego. Kolejny ruch nie może być więc przypadkowy. Te rozmowy chyba tego właśnie dotyczą - gdzie taki zawodnik może szukać perspektyw dla siebie. To dużo szerszy kontekst. Powiem prowokacyjnie: chyba bardziej sportowy niż finansowy - mówi Kryspin Baran, prezes Aluron Warta Zawiercie, Kryspin Baran, w rozmowie z "Interią". 

- Czytając medialne wypowiedzi Wilfredo, że nie chciałby zespołu, w którym miałby jednoosobowo wygrywać, tylko był elementem większego pomysłu, brzmi to bardzo rozsądnie. I mam nadzieję, że nasz klub, tak jak wygląda w chwili obecnej, jest interesujący dla tego typu zawodnika. (...) Jestem jednym z proponujących. Nie jestem decydentem. Jakieś szanse mamy. Natomiast są większe, bogatsze kluby. Są Spółki Skarbu Państwa, które są w stanie zostać indywidualnym sponsorem zawodnika. Zobaczymy - dodaje Baran.

Najnowsze