Rajskie wakacje

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego na rajskich wakacjach z kierowcą F1! Piękna Sandra Dziwiszek chwali się zdjęciami

2022-08-14 18:12

Ponad dekadę temu związana była z Wojciechem Szczęsnym, teraz zawładnęła serce kierowcy Formuły 1. Nicholas Latifi, o czym nie wie wielu kibiców królowej motorsportu w Polsce, jest związany z polską modelką Sandrą Dziwiszek. Para pochwaliła się zdjęciami z rajskich wakacji. Za noc w tym ośrodku trzeba zapłacić fortunę!

Sandra Dziwiszek od lat związana była ze sportem i... sportowcami. Piękna modelka zdecydowała się nie poświęcać dyscyplinom, które trenowała, a pójść w zupełnie innym kierunku. Przed obiektywem radzi sobie znakomicie. Dawno temu była związana z czołowym polskim bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. Od dłuższego czasu Dziwiszek spotyka się z kolejnym sportowcem.

Robert Kubica zdradził, czemu nie jeździ już w F1. Polak nie ukrywa żalu, mówi o braku uznania

Polska modelka spotyka się z kierowcą Formuły 1. Sandra Dziwiszek na wakacjach z Nicholasem Latifim

Nicholas Latifi to kierowca Formuły 1, który ściga się dla ekipy Williamsa. To właśnie jego serce skradła Sandra Dziwiszek, piękna polska modelka, która mieszka w ostatnim czasie przede wszystkim w Londynie. W ostatnich dniach para chwali się na Instagramie wspólnymi chwilami spędzanymi na wakacjach. Wybrali luksusowe miejsce w Grecji - Abaton Island Resort & Spa. Nocleg potrafi tam kosztować nawet 28 tysięcy złotych za noc.

Zobacz zdjęcia Sandry Dziwiszek z kierowcą Formuły 1 Nicholasem Latifi w galerii poniżej.

Sandra Dziwiszek i Wojciech Szczęsny - historia relacji

Zanim Wojciech Szczęsny poznał swoją obecną ukochaną Marinę Łuczenko-Szczęsną był w związku m.in. z Sandrą Dziwiszek. Modelka była związana z piłkarzem przez kilka lat, ale ostatecznie rozstali się w 2012 roku. Po czasie wrócili do siebie, ale związek nie przetrwał. Niedługo później bramkarz poznał obecną ukochaną i miłość swojego życia.

Robert Kubica tak szczery bywa rzadko. Mówi o śmierci i życiu. Wrócił do traumatycznych wydarzeń z wypadku

Sandra Dziwiszek także związana jest ze sportem. Przez część swojego życia trenowała akrobatykę sportową, ale jej warunki fizyczne nie pozwoliły rozwijać kariery. Ćwiczyła skok o tyczce i była rekordzistką Polski młodziczek. Obecnie jest modelką, a kształciła się w kierunku prawniczym.

Robert Kubica Impact 2022
Najnowsze