DRAMATYCZNE SCENY na torze Formuły 1! Bolid STANĄŁ W PŁOMIENIACH [ZDJĘCIA]

2020-10-23 17:16 md
Płonący bolid Pierre'a Gasly'ego
Autor: Twitter / F1 Płonący bolid Pierre'a Gasly'ego

Trwają przygotowania kierowców Formuły 1 do Grand Prix Portugalii, które rozpocznie się we wczesne niedzielne popołudnie. Nie wszystko przebiega jednak bezproblemowo. Podczas piątkowego treningu, w płomieniach stanął bolid Pierre'a Gasly'ego. Groźnie wyglądające zdjęcia z całego zajścia opublikował oficjalny profil F1 na Twitterze.

Formułą 1 z całą pewnością należy do grona sportów efektownych, ale przy tym też niebezpiecznych. Przy prędkościach, do których rozpędzają się kierowcy, nie jest bowiem trudno o spowodowanie wypadku. A taki może okazać się opłakany w skutkach. Świadkami kolejnego niebezpiecznego incydentu byliśmy w piątkowe popołudnie w Portugalii, gdzie kierowcy przygotowują się do stanięcia w szranki w Grand Prix tego kraju.

Elegancka Iga Świątek u PREZYDENTA! Zobacz, co od niego dostała! [ZDJĘCIA]

Podczas treningu wypadek zanotował bowiem Pierre Gasly. Francuski kierowca musiał szybko ewakuować się z bolidu, gdyż ten stanął w płomieniach. Na całe szczęście sportowcowi nic się nie stało i zdołał uciec z miejsca zdarzenia bardzo sprawnie. Obrazki płonącego pojazdu nie wyglądają jednak przyjemnie...

Pozostaje mieć nadzieję, że podczas niedzielnych zawodów wszystko przebiegnie już zgodnie z planem i nie dojdzie do jakichkolwiek kolizji, a tym bardziej takich, które mogą zagrażać życiu oraz zdrowiu zawodników.

Super Raport 23.10 (szef KPRM - Michał Dworczyk, dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW, Sławomir Broniarz - prezes ZNP oraz dr Maciej Jędrzejko)
Najnowsze