DTM Nurburgring NA ŻYWO w TV i ONLINE STREAM. Transmisja LIVE w INTERNECIE i TV DTM 19.09.2020 GDZIE OGLĄDAĆ DTM

2020-09-19 10:33 JWa
Robert Kubica w DTM
Autor: East News Robert Kubica w DTM

DTM Nurburgring NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Transmisja LIVE ONLINE STREAM DTM 19.09.2020 WYŚCIG KUBICY NA ŻYWO. Gdzie oglądać DTM Nurburgring LIVE STREAM. Robert Kubica coraz lepiej czuje się w serii DTM. Polak już w sobotę zaliczy kolejny wyścig w tej prestiżowej serii. Czy zdobędzie kolejne punkty? Sprawdź gdzie oglądać WYŚCIG KUBICY DTM Nurburgring w sobotę NA ŻYWO. Transmisja STREAM ONLINE LIVE i TV DTM.

DTM Nurburgring NA ŻYWO w TV. Transmisja w INTERNECIE LIVE DTM 19.09.2020. Wyścig Kubicy DTM Nurburgring STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać DTM? Już w sobotę kolejna runda DTM! Prestiżowa seria wyścigowa ruszy na start na niemieckim torze Nurburgring, który to kibice mogą kojarzyć choćby z wyścigów Formuły 1. W stawce znajdzie się naturalnie Robert Kubica, który w sezonie 2020 łączy funkcję kierowcy rezerwowego teamu F1 Alfa Romeo Racing Orlen i zawodnika DTM w Orlen Team ART. Po słabym początku przygody z DTM Robert Kubica wyraźnie okrzepł i zbierając kolejne cenne doświadczenie stara się nawiązać walkę z zawodnikami, którzy w DTM jeżdżą zdecydowanie dłużej. Zdobył już nawet pierwszy punkt w serii i nie zajmuje ostatniego miejsca w klasyfikacji generalnej. Żadnej zdobyczy nie ma dotąd bowiem Fabio Scherer, jeżdżący teoretycznie szybszym od BMW Kubicy Audi.

DTM Nurburgring 19.09.2020 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? Transmisja TV DTM Wyścig Kubicy LIVE ONLINE

DTM Nurburgring będzie w sobotę 19.09.2020 jedenastą rundą tego sezonu. Sezonu, który ruszył z opóźnieniem z powodu pandemii koronawirusa, jednak niezmordowani kierowcy robią wszystko, by nadrobić stracony czas. Po dotychczasowych wyścigach na prowadzeniu znajduje się Nico Mueller. Szwajcar z Audi Sport Team ABT Sportsline zdobył aż 205 punktów. Za jego plecami z dorobkiem 176 "oczek" jest kolega z ekipy - Holender Robin Frijns. Podium uzupełnia Rene Rast, mający 159 punktów. Robert Kubica w DTM wyprzedza tylko Fabio Scherera i ma tyle samo punktów, co Harrison Newey.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

STREAM ONLINE LIVE DTM Nurburgring sobota 19 września. Transmisja NA ŻYWO TV i INTERNET DTM

DTM Nurburgring dostarczy zapewne kolejnych niezapomnianych emocji kibicom sportów motorowych. Wyścig DTM Nurburgring odbędzie się w sobotę 19 września. Początek wyścigu Kubicy DTM Nurburgring 19.09.2020 o godzinie 13:30. Transmisja TV z DTM na torze Nurburgring zostanie przeprowadzona przez Eleven Sports 1. STREAM ONLINE LIVE DTM Nurburgring będzie dostępny tylko dla posiadaczy odpowiedniego pakietu zakupionego na stronie Eleven Sports.

Najnowsze