DTM Zolder NA ŻYWO w TV i ONLINE. STREAM LIVE TRANSMISJA TV DTM 10.10.2020. Gdzie oglądać DTM Zolder NA ŻYWO w INTERNECIE

2020-10-10 11:35
Robert Kubica w DTM
Autor: East News Robert Kubica w DTM

DTM Zolder NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE DTM Zolder LIVE ONLINE. DTM Zolder 10.10.2020 WYŚCIG KUBICY NA ŻYWO w INTERNECIE i TV. Na którym kanale wyścig DTM Zolder? W sobotę Robert Kubica stanie przed kolejną szansą zdobycia punktów w serii DTM. Wyścig DTM Zolder będzie można obejrzeć NA ŻYWO w TELEWIZJI. Gdzie oglądać DTM Zolder WYŚCIG KUBICY LIVE?

DTM Zolder 10.10.2020 NA ŻYWO w TV i ONLINE. STREAM w INTERNECIE wyścig Roberta Kubicy DTM Zolder. To kolejne spore wydarzenie dla kibiców sportów motorowych w Polsce. Nasz Robert Kubica znowu stanie na starcie prestiżowej serii wyścigowej DTM. W sobotę Polak wyruszy na belgijski tor Zolder. Czy tym razem uda mu się zdobyć kolejne punkty w klasyfikacji generalnej? Robert Kubica w DTM radzi sobie coraz lepiej z wyścigu na wyścig. Niestety, nie ma to wielkiego przełożenia na dorobek w klasyfikacji generalnej. Choć trzeba przyznać, że krakowianinowi brakuje nieco szczęścia, to jedno "oczko" nikogo na kolana nie rzuca. Kubica ma większą zdobycz zaledwie od jednego rywala - Fabio Scherera. Czy Robert Kubica w DTM Zolder dopisze sobie kolejny punkt?

DTM Zolder GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO w TV i INTERNECIE DTM Kubica?

DTM Zolder w sobotę będzie trzynastą rundą zmagań w tym prestiżowym cyklu w sezonie 2020. Na razie najlepszym spośród wszystkich kierowców jest Nico Mueller. Szwajcar dotychczas zgromadził na swoim koncie aż 242 punkty. Za jego plecami plasuje się Robin Frijns. Holender ma 224 "oczka". Podium uzupełnia niemiecki zawodnik Rene Rast ze 195 punktami. Reszta stawki jest daleko w tyle. Dość powiedzieć, że czwarty w "generalce" Sheldon van der Linde traci do trzeciego Rasta już ponad sto punktów.

Gdzie Transmisja TV NA ŻYWO z DTM Zolder w sobotę? STREAM ONLINE LIVE DTM Zolder 10.10.2020

DTM Zolder STREAM ONLINE LIVE. Transmisja TV NA ŻYWO DTM Zolder będzie dostępna za pośrednictwem kanału Eleven Sports. STREAM ONLINE LIVE DTM Zolder w sobotę 10 października będzie dostępny dla posiadaczy odpowiedniej usługi Eleven. Start wyścigu DTM Zolder 10.10.2020 o godzinie 13:30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze