F1 LIVE: GP Rosji NA ŻYWO kwalifikacje GP Rosji TRANSMISJA w TV i STREAM ONLINE GP Rosji kwalifikacje GDZIE OGLĄDAĆ

2019-09-28 12:21 KZ
Lewis Hamilton, Mercedes, Formuła 1
Autor: East News Lewis Hamilton

F1 LIVE: GP Rosji NA ŻYWO kwalifikacje GP Rosji TRANSMISJA w TV i STREAM ONLINE GP Rosji kwalifikacje GDZIE OGLĄDAĆ. Formuła 1: Grand Prix Rosji STREAM ONLINE GP Rosji kwalifikacje LIVE ONLINE w Internecie GDZIE OGLĄDAĆ. F1 NA ŻYWO w TV? Przed nami kolejny emocjonujący weekend Formuły 1. Niedzielny wyścig w Rosji poprzedzą kwalifikacje. Kto wywalczy pole position? Sprawdź gdzie oglądać kwalifikacje GP Rosji.

Formuła 1: Grand Prix Rosji kwalifikacje TRANSMISJA w TV i STREAM ONLINE

W ten weekend kierowcy Formuły 1 będą rywalizować o punkty na torze w Rosji. Niedzielny wyścig poprzedzą oczywiście kwalifikacje, które odbędą się w sobotę 28.09.2019 o godzinie 14:00. Na treningach bardzo dobrze prezentowały się bolidy Ferrari, które były wyraźnie szybsze od Mercedesów. Charles Leclerc i Sebastian Vettel liczą na pierwszą linię startową, ale Lewis Hamilton i Valteri Bottas w kwalifikacjach tanio skóry nie sprzedadzą.

W sobotnich treningach standardowo na końcu stawki meldowały się bolidy Williamsa. - Było tak sobie. To pewnie najgorszy czy jeden najgorszych dni za kółkiem, biorąc pod uwagę balans i generalnie przyczepność – powiedział Robert Kubica, który wykręcał najwolniejsze czasy. – Nie mam przyczepności, a na tego typu torze w takiej sytuacji niewiele można zrobić. Zakręty są krótkie, potrzebujesz stabilności na wejściu i dużo zaufania do auta. Ale tak jak mówię, było bardzo dziwnie - dodał.

Transmisja kwalifikacji do GP Rosji dostępna będzie w TV na kanale Eleven Sports 1 Kwalifikacje GP Rosji na torze w Soczi odbędą się 29.09.2019 o godzinie 14:00. Żaden legalny i darmowy stream online z kwalifikacji GP Rosji nie będzie dostępny.

Najnowsze