Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV Falubaz - Stal STREAM ONLINE LIVE 9.05

2021-05-09 14:07 Damian Okła
Patryk Dudek
Autor: Cyfra Sport Patryk Dudek

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV Falubaz - Stal STREAM ONLINE LIVE 9.05. Falubaz - Stal w INTERNECIE NA ŻYWO. Pogoda ponownie po części pokrzyżowała plany kibicom żużla, bo odbędzie się tylko część meczów 5. rundy. W niedzielę do rywalizacji staną cztery zespoły w tym Falubaz Zielona Góra i Stal Gorzów, które zmierzą się w bezpośredniej rywalizacji. Czy wicemistrzowie Polski pozostaną niepokonani? Falubaz - Stal TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Falubaz - Stal GDZIE OGLĄDAĆ?

Falubaz - Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Falubaz - Stal NA KTÓRYM KANALE?

Pogoda podczas tegorocznej wiosny jest bardzo kapryśna i czasami bardziej przypomina jesień niż faktycznie wiosnę. Z tego też powodu problemy ma PGE Ekstraliga, która co jakiś czas musi przekładać kolejne spotkania. Nie inaczej było przed rozpoczęciem 5. rundy. Z uwagi na niekorzystne prognozy pogody zdecydowano się na ich przełożenie. Niedziela jest już jednak zupełnie inna i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć kawałek dobrego ścigania. A takie na pewno czeka nas w Zielonej Górze. Falubaz na własnym obiekcie podejmie wicemistrzów Polski, Stal Gorzów. Obie drużyny są obecnie w zupełnie innym położeniu. Falubaz ma problemy ze zdobywaniem punktów i w czterech spotkaniach zielonogórzanom udało się wygrać zaledwie raz. Miało to miejsce w 2. rundzie, kiedy to w roli gospodarza okazali się lepsi od GKM Grudziądz. Teraz czeka ich jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie, bo Stal Gorzów od początku sezonu popisuje się formą.

Falubaz - Stal STREAM ONLINE LIVE. Falubaz - Stal w INTERNECIE NA ŻYWO

Wicemistrzowie Polski w trzech dotychczasowych spotkaniach zdobyli komplet punktów. A warto przypomnieć, że Stal w pierwszej kolejce mierzyła się na wyjeździe z Unią Leszno. Gorzowianie nie mieli ostatnio szczęścia, bo ze względu na złą pogodę ich ostatnie spotkanie z Włókniarzem Częstochowa zostało przełożone i zawodnicy mieli o kilka dni więcej wolnego od Falubazu. To jednak nie powinno wpłynąć znacząco na przebieg niedzielnej rywalizacji. Bezsprzecznie w tym starciu to Stal jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Mecz Falubaz - Stal odbędzie się w niedzielę 9 maja. TRANSMISJA z meczu Falubaz - Stal TV NA ŻYWO na kanale nsport+. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Canal+Online. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:15.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze