Formuła 1 GP Arabii Saudyjskiej GDZIE OBEJRZEĆ W TV? F1 GP Arabii TRANSMISJA TV STREAM W INTERNECIE 05.12.2021

2021-12-05 8:50
Max Verstappen
Autor: AP Max Verstappen

Formuła 1 GP Arabii Saudyjskiej GDZIE OBEJRZEĆ W TV? F1 GP Arabii TRANSMISJA TV STREAM W INTERNECIE 05.12.2021. Formuła 1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej GDZIE OGLĄDAĆ? Sezon Formuły 1 jest już na finiszu! Co przyniesie przedostatnie w tym sezonie Grand Prix, w którym najlepsi kierowcy na świecie będą rywalizowali w Arabii Saudyjskiej? GP Arabii F1 TRANSMISJA TV STREAM ONLINE.

GP ARABII SAUDYJSKIEJ TRANSMISJA

Wielkie emocje czekają nas w samej końcówce sezonu 2021 Formuły 1! O miano najlepszego kierowcy świata rywalizują Max Verstappen oraz Lewis Hamilton. Kibice mogą być przekonani, że ani teraz w Arabii Saudyjskiej, ani za tydzień w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nikt nie odpuści nawet na centymetr. Obaj zawodnicy marzą o rozstrzygnięciu sezonu na swoją korzyść i dołożą wszelkich starań, aby tak właśnie się stało. Sobotnie kwalifikacje padły łupem Hamiltona, który wykorzystał błąd Verstappena. Nowy dzień przynosi jednak nowe nadzieje i konia z rzędem temu, kto wytypuje losy wyścigu już przed jego rozpoczęciem. Nie pozostaje nic innego jak tylko wygodnie się rozsiąść i obserwować rozwój wydarzeń na arabskim torze!

F1 GP ARABII STREAM W INTERNECIE

Grand Prix Arabii Saudyjskiej rozpocznie się w niedzielę, 5 grudnia o godzinie 18:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z GP Arabii w kanale Eleven Sports 1. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z GP Arabii Saudyjskiej w płatnej usłudze Eleven Sports.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze