Charles Leclerc

i

Autor: East News Charles Leclerc

Formuła 1 GP Portugalii kwalifikacje GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Grand Prix Portugalii KWALIFIKACJE F1 STREAM LIVE w Internecie. F1 DZISIAJ 01.05.2021 TRANSMISJA TV

2021-05-01 8:35

Formuła 1 GP Portugalii kwalifikacje GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Grand Prix Portugalii KWALIFIKACJE F1 STREAM LIVE w Internecie. F1 DZISIAJ 01.05.2021 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać kwalifikacje Formuła 1 Grand Prix Portugalii? Kolejny weekend, kolejne emocje z Formułą 1! Najlepsi kierowcy na świecie tym razem będą próbowali swoich sił w Portugalii. Kto wypadnie najlepiej podczas sobotnich kwalifikacji? F1 Grand Prix Portugalii KWALIFIKACJE TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

FORMUŁA 1 KWALFIKACJE GP PORTUGALII TRANSMISJA TV

Sezon 2021 w Formule 1 niczym dobry bolid - wyraźnie się rozpędza. W majówkę będziemy świadkami wielkich emocji związanych z Grand Prix Portugalii. Nim oczywiście dojdzie jednak do niedzielnego wyścigu, konieczne jest przeprowadzenie sobotnich kwalifikacji. Faworytem tradycyjnie pozostaje kierowca Mercedesa, Lewis Hamilton, ale szyki Brytyjczykowi spróbują pokrzyżować inni zawodnicy. Najważniejszą informację dla wszystkich fanów Formuły 1 z pewnością stanowi jednak sam fakt, że sezon jest rozgrywany bez żadnych problemów. Wszyscy mają bowiem jeszcze w głowie wydarzenia sprzed roku, gdzie cały światek królowej motorsportu musiał zatrzymać się na wiele miesięcy w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa.

FORMUŁA 1 KWALFIKACJE GP PORTUGALII STREAM W INTERNECIE

Kwalifikacje do Grand Prix Portugalii rozpoczną się w sobotę, 1 maja o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z kwalifikacji do GP Portugalii w Eleven Sports 1. STREAM LIVE ONLINE kwalifikacje Grand Prix Portugalii w płatnej usłudze Eleven Sports.

SuperNova w samo południe - Paszporty Covidowe
Najnowsze